| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRE |
| Pracovný rozsah max | 42 mm |
| Dĺžka | 210 mm |
| Dĺžka čiary | 690 mm |
| Materiál rukoväte | PVC |
| Materiál hlavy | CrMo 4140 |
| Blokáda | áno |
| Aplikácia | pre káblové zväzky |
| Symbol | YT-0677 |
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky.