| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRE |
| vrchol | 0.27 MPa |
| Potrebný prietok vzduchu | 100 l/min |
| Priemer tlakomeru | 45 mm |
| Kapacita nádrže na kvapalinu | 5 l |
| Dĺžka hadice adaptéra | 5 m |
| Priemer vzduchovej prípojky (PT) | štandardná |
| Akustický tlak | ≤70 dB(A) |
| Akustická sila | ≤85 dB(A) |
| Vibrácie | ≤2.5 m/s² |
| omša | 9 kg |
| Nastavte obsah | zariadení, nádrž, adapter x11 |
| Symbol | YT-06845 |
Zariadenie určené na vypúšťanie, odvzdušňovanie a výmenu kvapaliny v brzdových systémoch a hydraulických spojkách.
- Jedna osoba môže vymeniť kvapalinu za niekoľko minút bez rizika odvzdušnenia systému
- špeciálna vysokotlaková nádrž s objemom 5 l umožňuje predchádzajúce naplnenie stlačeným vzduchom, takže zariadenie môže pracovať bez trvalého napájania
- 6 m kábel
- obsahuje zástrčky pre väčšinu bežných značiek automobilov