| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Kapacita | 65 l |
| Kapacita nádrže | 65 l |
| Výška | 185 mm |
| Rozmery nádrže | 1110x700x155 mm |
| Materiál | PP |
| kolika | áno |
| Počet kolies | 4 |
| Priemer kruhu | 95 mm |
| omša | 17.5 kg |
| Symbol | YT-07183 |
Mobilný olejový zberač s ručnou pumpou s objemom 65 litrov, určený na rýchle a efektívne odsávanie použitého oleja. Konštrukcia vyrobená z vysokoudarovej polypropylénovej (PP) hmoty sa vyznačuje nízkou hmotnosťou (17,5 kg) pri zachovaní vysokej mechanické odolnosti.
Zberač má nízko profilovanú platformu s výškou 185 mm od podlahy, čo umožňuje jeho použitie v obmedzených pracovných priestoroch. Je vybavený ručnou odsávacou pumpou, ktorá zabezpečuje efektívne odstránenie kvapalín. Pohyblivosť zariadenia zabezpečujú štyri zosilnené kolieska s priemerom 95 mm a "T" typ transportného úchytku. Štandardné vybavenie zahŕňa evakuačnú hadicu s dĺžkou 2,4 metra.
- objem: 65 l
- výška platformy od podlahy: 185 mm
- rozmery: 1110 x 700 x 155 mm
- hmotnosť: 17,5 kg