| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Krútiaci moment | 20-220 Nm |
| Rodzaj | s oknom náhľadu rozsahu |
| Veľkosť držiaka náradia | 1/2" (12,7 mm) |
| Kalibračný certifikát | áno |
| Dĺžka | 481 mm |
| Materiál hlavy | 42CrMo |
| Materiál rukoväte | PVC |
| Počet zubov | 72 |
| Prepínač smeru otáčania | áno |
| Aplikácia | presné utiahnutie závitových spojov |
| Symbol | YT-07605 |
Momentový kľúč je určený na presné upevňovanie a uťahovanie závitových spojov silou presne definovaného krútiaceho momentu. Odporúča sa pre automobilové služby, momentový kľúč s okienkom na sledovanie rozsahu.
Charakteristika:
- vyrobený z odolnej chróm-molybdénovej ocele (CrMo42)
- stupnica krútiaceho momentu umiestnená v priezore v rukoväti kľúča na pohodlné ovládanie
- rukoväť poskytuje dobrý úchop
- balený v kufríku
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky.