| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Veľkosť držiaka náradia | 3/8" (9,5 mm) |
| Krútiaci moment | 10-60 Nm |
| Tolerancia | CW ±3, V SMERE HODINOVÝCH RUČIČIEK ±5 % |
| Kalibračný certifikát | áno |
| Dĺžka | 285-295 mm |
| Materiál hlavy | legovanej ocele |
| Materiál rukoväte | oxid hlinitý |
| Počet zubov | 72 |
| Prepínač smeru otáčania | áno |
| Aplikácia | presné utiahnutie závitových spojov |
| Symbol | YT-07672 |
Momentový kľúč 3/8“ vhodný na priemyselné zaťaženie.
- pracovný rozsah: 10-60 Nm
- hlava a telo z odolnej legovanej ocele
- rukoväť z oxidu hlinitého
- presnosť: +/- 3 % (doprava +/- 3 %, doľava +/- 5 %)
- počet zubov: 72T
- prepínač smeru otáčania
- rýchlovýmenná hlava
- dĺžka: 285-295 mm
*Každý kľúč má jedinečné sériové číslo, ktoré uľahčuje dohľadanie pôvodných údajov.