| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Veľkosť držiaka náradia | 1/2" (12,7 mm) |
| Krútiaci moment | 60-330 Nm |
| Tolerancia | CW ±3, V SMERE HODINOVÝCH RUČIČIEK ±5 % |
| Kalibračný certifikát | áno |
| Dĺžka | 545-565 mm |
| Materiál hlavy | legovanej ocele |
| Materiál rukoväte | oxid hlinitý |
| Počet zubov | 72 |
| Prepínač smeru otáčania | áno |
| Aplikácia | presné utiahnutie závitových spojov |
| Symbol | YT-07677 |
Kľúč na krútiaci moment pre presné utiahnutie zváraných spojov s určitým krútiacim momentom.
- hlavica a telo vyrobené z odolnej a odolnej ocele zliatiny
- rúčka z hliníkovej zliatiny, ľahká a praktická
- nástrojový držiak: 1/2" (12,7 mm)
- krútiaci moment: 60-330 Nm
- dĺžka: 545-565 mm
- presnosť: ±3% (CW -/+3%, CCW -/+5%)
- 72 zubov
- rýchlo oddeliteľná hlavica
- prepínač smeru otáčania
- zabalený v puzdre
*Každý kľúč má jedinečné sériové číslo, čo uľahčuje sledovanie pôvodných údajov.