| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Rodzaj | s oknom náhľadu rozsahu |
| Veľkosť držiaka náradia | 3/8" (9,5 mm) |
| Krútiaci moment | 10-60 Nm |
| Tolerancia | CW ±3, V SMERE HODINOVÝCH RUČIČIEK ±5 % |
| Kalibračný certifikát | áno |
| Dĺžka | 310 mm |
| Materiál hlavy | CrMo SCM-440 |
| Materiál rukoväte | 40Cr |
| Počet zubov | 72 |
| Prepínač smeru otáčania | áno |
| Aplikácia | presné utiahnutie závitových spojov |
| Symbol | YT-07692 |
3/8 "momentový kľúč (72T) 10-60NM priemyselný momentový kľúč; presnosť: ±3%; (CW -/+3% CCW -/+5%)
1.Špeciálna konštrukcia s dvojitým oknom poskytuje používateľovi displej s rozdelenou obrazovkou, ktorý je jasne čitateľný;2.Hlavná stupnica má odkaz na metrické a imperiálne ;3.Hlavná rúrka je vyrobená z legovanej ocele 40CR, čo zaručuje väčšiu odolnosť;
4. Hlava ráfiku z vysoko legovaného materiálu SCM440, ktorá spĺňa normu dvakrát;
5.Blokovacie zariadenie push-pull na konci rukoväte dokáže lepšie zablokovať požadovaný krútiaci moment;
6.s ergonomickým dizajnom mäkkej rukoväte, poskytuje pohodlie pri dlhých pracovných hodinách;7.Kvalita zodpovedá normám DIN ISO6789, ASME B107.14, GB/T 15729 DĹŽKA: 310 mm