| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Krútiaci moment | 40-220 Nm |
| Rodzaj | s oknom náhľadu rozsahu |
| Veľkosť držiaka náradia | 1/2" (12,7 mm) |
| Tolerancia | CW ±3, V SMERE HODINOVÝCH RUČIČIEK ±5 % |
| Kalibračný certifikát | áno |
| Dĺžka | 500 mm |
| Materiál hlavy | CrMo SCM-440 |
| Materiál rukoväte | 40Cr |
| Počet zubov | 72 |
| Prepínač smeru otáčania | áno |
| Aplikácia | presné utiahnutie závitových spojov |
| Symbol | YT-07696 |
Kľúč dynamometrický na presné utiahnutie závitov s určitým krútiacim momentom. Vybavený dvojitým oknom prehľadu rozsahu.
- hlavica s pojistkou z vysokej ocele CrMo SCM-440
- ergonomická rukoväť zo ocele 40 Cr zabezpečuje pohodlie pri dlhodobej práci
- nástavec náradia: 1/2" (12,7 mm)
- krútiaci moment: 40-220 Nm
- dĺžka: 500 mm
- presnosť: ±3% (CW -/+3%, CCW -/+5%)
- hlavná metrická a palcová stupnica
- 72 zubov
- mechanizmus push-pull na konci rukoväte zamyka požadovaný krútiaci moment
- špeciálna konštrukcia s dvojitým oknom a čitateľným displejom
- prepínač smeru otáčania
*Každý kľúč má unikátny sériový číslo, čo uľahčuje sledovanie originálnych údajov.