| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Veľkosť držiaka náradia | 1" (25,0 mm) |
| Krútiaci moment | 300-1500 Nm |
| Kalibračný certifikát | áno |
| Dĺžka | 2160-2190 mm |
| Materiál hlavy | 42CrMo |
| Materiál rukoväte | 30CrMo |
| Prepínač smeru otáčania | áno |
| Aplikácia | presné utiahnutie závitových spojov |
| Symbol | YT-07762 |
Momentový kľúč je určený na presné upevňovanie a uťahovanie závitových spojov silou presne definovaného krútiaceho momentu. Odporúča sa na použitie v automobilovom priemysle.
Vlastnosti:
- vyrobené z odolnej ocele
- odolný voči nečistotám, nárazom a vysokým teplotám
- stupnica krútiaceho momentu v rukoväti kľúča zabezpečuje pohodlnú prácu
- blokovací mechanizmus zabraňuje náhodnej zmene krútiaceho momentu
- pogumovaná rukoväť pre dobrý úchop
- balené v kufríku na prenášanie
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky.