| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Veľkosť držiaka náradia | 1" (25,0 mm) |
| Dĺžka | 330 mm |
| Povrchová úprava | fosfátované |
| Výstup krútiaceho momentu | 4200 Nm |
| Pákový pomer | 1:3,8 (I) / 1:58 (II) |
| Veľkosť uzáveru | 17-41 mm |
| omša | 6.5 kg |
| Počet kusov v sade | 3 |
| Nastavte obsah | mechanický zosilňovač krútiaceho momentu, šesťhranná objímka x 2 (32 mm, 33 mm) |
| Aplikácia | priemyslu, všeobecné mechanické služby, zvýšenie krútiaceho momentu pri odskrutkovaní závitových spojov |
| Symbol | YT-0782 |
Mechanický zosilňovač krútiaceho momentu značky YATO. Používa sa na zvýšenie krútiaceho momentu pri skrutkovaní závitových spojov. Zosilňovač umožňuje povoľovať skrutky a matice vybavené pravým aj ľavým závitom.
- Prevodový pomer 1:58 umožňuje uvoľňovací moment 4 200 Nm.
- Určený pre priemysel a všeobecnú strojársku obsluhu.
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky.