| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Veľkosť držiaka náradia | 1" (25,0 mm) |
| Dĺžka | 380 mm |
| Povrchová úprava | fosfátované |
| Výstup krútiaceho momentu | 5800 Nm |
| Pákový pomer | 1:66 |
| Veľkosť uzáveru | 17-41 mm |
| omša | 7 kg |
| Počet kusov v sade | 4 |
| Nastavte obsah | mechanický zosilňovač krútiaceho momentu, pomocný hriadeľ, šesťhranná objímka x 2 (32 mm, 33 mm) |
| Aplikácia | priemyslu, všeobecné mechanické služby, zvýšenie krútiaceho momentu pri odskrutkovaní závitových spojov |
| Symbol | YT-07822 |
Mechanický zosilňovač krútiaceho momentu značky YATO. Používa sa na zvýšenie krútiaceho momentu pri skrutkovaní závitových spojov. Zosilňovač umožňuje povoľovať skrutky a matice vybavené pravým aj ľavým závitom. Pomer 1:66 umožňuje uvoľňovací moment 5 800 Nm. Určené pre priemysel a všeobecný strojársky servis.
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky.