| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Krútiaci moment | 30-300 Nm |
| Rodzaj | hodinový strojček |
| Veľkosť držiaka náradia | 1/2" (12,7 mm) |
| Tolerancia | ±3 % |
| Kalibračný certifikát | áno |
| Dĺžka | 590 mm |
| Materiál | legovanej ocele |
| Materiál rukoväte | PVC |
| Prepínač smeru otáčania | NIE |
| Aplikácia | presné utiahnutie závitových spojov |
| Symbol | YT-07836 |
Momentový kľúč je určený na presné upevňovanie a uťahovanie závitových spojov silou presne definovaného krútiaceho momentu. Odporúča sa na použitie v automobilovom priemysle.
Vlastnosti:
- vyrobené z odolnej legovanej ocele
- odolný voči nečistotám, nárazom a vysokým teplotám
- obojsmerná prevádzka
- pogumovaná rukoväť poskytuje dobrý úchop
- balené v prenosnom kufríku
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky.