| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRE |
| Veľkosť držiaka náradia | 1/2" (12,7 mm) |
| Veľkosť | 17x19, 21x23 mm |
| Dĺžka | 385-530 mm |
| Materiál | CrV |
| Nastavte obsah | teleskopický gombík, nasadka x2, prípad |
| Aplikácia | pre kolesá áut |
| Symbol | YT-08040 |
Predlžovací kľúč na kolesá automobilov
- minimálna dĺžka 385 mm
- maximálna dĺžka 530 mm
- kľúč z CrV ocele
- balený v mäkkom puzdre
- dve nástrčné hlavice sú súčasťou balenia
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky.