| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRE |
| Rozmery | 450x18x18 mm |
| Dĺžka | 450 mm |
| Rozsah práce | 85-385 mm |
| Materiál | uhlíková oceľ #45 |
| Povrchová úprava | stvrdnuté |
| Aplikácia | na opravu pneumatík |
| Symbol | YT-08120 |
Rozmetadlo YATO účinne uľahčuje a urýchľuje každú opravu pneumatík. Ideálne na použitie vo vulkanizačných dielňach. Robustná kovová konštrukcia chránená proti korózii. Nastaviteľná rozteč chápadiel 85-385 mm zvyšuje rozsah možností opravy pneumatík. Otvorenie pneumatiky výrazne uľahčuje drhnutie a lepenie záplat.
- Rozsah: 85 - 385 mm
- Dĺžka: 450 mm
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky.