| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRE |
| Veľkosť držiaka náradia | 1/4" (6,3 mm) |
| Typ držiaka nástroja | rovnostranný |
| Dĺžka | 150 mm |
| Priemer | 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 mm |
| Štetinový materiál | nehrdzavejúca oceľ, mosadz, nylon |
| Počet kusov v sade | 38 |
| Nastavte obsah | kefa z nehrdzavejúcej ocele x12, mosadzná kefa x12, nylonová kefa x12, predĺženie (150 mm), rukoväť skrutkovača (150 mm) |
| Aplikácia | pre objímky vstrekovačov, zapaľovacích sviečok a žhaviacich sviečok |
| Symbol | YT-08196 |
38-dielna súprava kefiek určená na odstraňovanie nečistôt a pilín z otvorov, potrubí, zásuviek vstrekovačov, zapaľovacích sviečok atď.
- diely vyrobené z vysokokvalitných materiálov
- Po 12 kefiek z nehrdzavejúcej ocele, mosadze a nylonu vo veľkostiach: 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 mm
- možnosť používať kefy s pripojenou rukoväťou alebo s elektrickým náradím
- kefy s 1/4" rukoväťou, 150 mm nadstavcom pre elektrické náradie a rýchloupínacou rukoväťou v balení
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky.