| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRE |
| Maximálne otvorenie čeľuste | 15, 19, 31 mm |
| Dĺžka | 155, 166, 220 mm |
| Optimalizovaný | 13, 17, 32 mm |
| Materiál | nylon |
| Formulár | krivý |
| Nevodivé | áno |
| Počet kusov v sade | 3 |
| Aplikácia | pre brzdové a palivové vedenie, pre flexibilné káble, do potrubia radiátora |
| Symbol | YT-08403 |
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky.