| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Dĺžka | 230 mm |
| Pracovná dĺžka | 13 mm |
| Vonkajšia šírka | 18 mm |
| Vnútorná šírka | 9 mm |
| Materiál | uhlíkovej ocele |
| Povrchová úprava | pochrómované |
| Materiál rukoväte | PVC |
| Technológia výroby | metalurgický |
| Aplikácia | na čalúnnické špendlíky |
| Symbol | YT-0841 |
- Kliešte, tzv. vidličky, na odstraňovanie upevňovacích kolíkov čalúnenia
- Páka umožňuje ľahké odstránenie čalúnnických kolíkov bez ich poškodenia
- Nekĺzavá rukoväť
- Rozmery:
- Priemer hlavy viac ako 13 mm.
- Dĺžka 230 mm,
- šírka 18 mm,
- Šírka kolíka 9 mm.
Upozornenia na používanie:
Používanie ručného náradia môže byť nebezpečné! Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky. Používajte len funkčné, nepoškodené náradie. Typ a veľkosť náradia vyberajte podľa druhu vykonávanej práce. Náradie nepreťažujte. Udržujte náradie mimo dosahu detí a zaobchádzajte s ním opatrne.