| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Dĺžka | 200 mm |
| Pracovná dĺžka | 10 mm |
| Vonkajšia šírka | 14 mm |
| Vnútorná šírka | 8 mm |
| Materiál | uhlíkovej ocele |
| Povrchová úprava | pochrómované |
| Materiál rukoväte | PVC |
| Technológia výroby | metalurgický |
| Aplikácia | na čalúnnické špendlíky |
| Symbol | YT-0842 |
- Kliešte, tzv. vidličky, na odstraňovanie upevňovacích kolíkov čalúnenia
- Páka umožňuje ľahké odstránenie čalúnnických kolíkov bez ich poškodenia
- Nekĺzavá rukoväť
- Rozmery:
- Priemer hlavy viac ako 10 mm.
- Dĺžka 200 mm,
- šírka 14 mm,
- Šírka kolíka 8 mm.
Sťahovák sa používa na bezpečné uvoľňovanie čalúnnických svoriek používaných pri spájaní interiérových a karosárskych dielov automobilov. Sťahovák uvoľňuje kolík kolíkovej alebo hmoždinkovej konštrukcie z otvoru pomocou vidlicovej konštrukcie pracovného konca a pákového ramena.
Upozornenia na používanie:
Používanie ručného náradia môže byť nebezpečné! Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky. Používajte len funkčné, nepoškodené náradie. Typ a veľkosť náradia vyberajte podľa druhu vykonávanej práce. Náradie nepreťažujte. Udržujte náradie mimo dosahu detí a zaobchádzajte s ním opatrne.