| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRE |
| Rozsah práce | 0-20 mm |
| Vnútorná šírka | 16 mm |
| Thickness | 3 mm |
| Materiál | CrMo |
| Nastaviteľné | áno |
| Aplikácia | pre ramená stieračov |
| Symbol | YT-0846 |
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky.