| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Sila | 50 W |
| Svetelný tok | 3800 lm |
| Napätie | 220-240 V a.c. |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Materiál | hliníkový, PVC |
| Rozmery | 770x740x1070 mm |
| Teplota farby | 5000 K |
| Index podania farieb CRI Ra | 80 |
| Pracovný uhol | 360 ˚ |
| Maks. obciążenie gniazda | 3000 W |
| Stojan/statív | áno |
| Vrátane statívu | áno |
| Rukoväť na prenášanie | áno |
| Dĺžka kábla | 1.5 m |
| Prierezová plocha vodiča | 3Gx1.5 mm² |
| Trieda elektrickej izolácie | I |
| Stupeň ochrany | IP44 |
| Životnosť | 30000 h |
| omša | 3.7 kg |
| Aplikácia | vonku, vnútri |
| Symbol | YT-08495 |
Lampa so skladacím statívom určená na použitie v interiéri aj exteriéri.
Režim 3800 lm poskytuje veľmi dobré osvetlenie pracovného priestoru v každom smere.
Ďalšou výhodou je zabudovaná elektrická zásuvka, ku ktorej možno pripojiť zariadenie s maximálnym výkonom 3000 W.
Praktická rukoväť na prenášanie.
Skladací statív na jednoduchú prepravu.
Konštrukcia a vlastnosti:
- Vodotesnosť: IP44
- pracovný rozsah: 360°
- materiál: hliník a PVC
- rozmery: 770 x 740 x 1070 mm (v zloženom stave: 165 x 160 x 915 mm)
- hmotnosť: 3,7 kg
IP44 - ochrana proti telesám s veľkosťou nad 1 mm (tenký nástroj, tenký drôt) a ochrana proti kvapkám padajúcim z akéhokoľvek uhla, zo všetkých strán (dážď).