| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRE |
| Rodzaj | COB LED, POWER LED |
| Svetelný tok | 180 lm |
| Svetelný zdroj | 1+1 LED |
| Režimy osvetlenia | 2: 100%, baterka |
| Materiál | PVC, pogumovaný |
| Materiál tienidla | PVC |
| Farba tienidla | jasný |
| Rozmery | 290x60x40 mm |
| Funkcia baterky | áno, 1 LED |
| Prepínač | áno |
| Magnet | áno, vzadu |
| Počet magnetov | 1 |
| Háčik | áno |
| Počet háčikov | 1 |
| Typ batérie | Li-Ion |
| Kapacita batérie | 3600 mAh |
| Napätie batérie | 3.7 V d.c. |
| Typ nabíjačky | sieťové napätie 230V ~ 50Hz, 12V auto |
| Pracovný čas | 3 (2 LED diódy) h |
| Doba nabíjania | 4 h |
| Trieda elektrickej izolácie | III |
| Stupeň ochrany | IP20 |
| Symbol | YT-08502 |
Profesionálna dielenská lampa s jedinečnou diódovou konštrukciou. Použitím diódy v konfigurácii 1+1 lampa generuje 180 lm svetla. Je napájaná 3,7 V lítium-iónovou batériou s kapacitou 3600 mAh. To zabezpečuje 3 hodiny nepretržitej prevádzky so zapnutými všetkými LED diódami. Na úplné nabitie batérie sú potrebné len 4 hodiny. Súčasťou balenia je stolová nabíjačka a nabíjačka do auta - do zásuvky cigaretového zapaľovača. Súčasťou puzdra je magnet a háčik.
Technické údaje
- Zdroj svetla: COB LED + POWER LED
- výkon [W]: 3 + 1
- svetelný tok [lm]: 180
- batéria/akumulátor: Li-ion 3,7 V 3600 mAh
- doba horenia [h]: 3
- čas nabíjania [h]: 4
- Trieda ochrany: III
- stupeň ochrany [IP]: IP 20
- kryt: nárazuvzdorné pogumované telo
- difúzor: priehľadný
- rozmery [mm]: 290 x 60 x 40
- funkcia baterky: áno: LED DIÓDA POWER 1W
- háčik: áno
- magnet: áno
- nabíjačka: sieťová dokovacia stanica 230V a nabíjačka do auta 12V
- balenie: farebná škatuľa