| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRE |
| Rodzaj | COB LED |
| Sila | 3 W |
| Svetelný tok | 250 lm |
| Svetelný zdroj | 1+7 LED |
| Režimy osvetlenia | 3: 100%, 50%, baterka |
| Materiál | PVC, pogumovaný |
| Materiál tienidla | PVC |
| Farba tienidla | jasný |
| Rozmery | 280x55x34 mm |
| Pracovný uhol | 180 ˚ |
| Funkcia baterky | áno, 7 LED |
| Prepínač | áno |
| Magnet | áno, vzadu |
| Počet magnetov | 2 |
| Háčik | áno, obratový |
| Počet háčikov | 2 |
| Typ batérie | Li-Ion |
| Kapacita batérie | 1800 mAh |
| Napätie batérie | 3.7 V d.c. |
| Typ nabíjačky | sieťové napätie 230V ~ 50Hz, 12V auto, USB |
| Pracovný čas | 2-15 h |
| Doba nabíjania | 3.5-4 h |
| Trieda elektrickej izolácie | III |
| Stupeň ochrany | IP20 |
| Symbol | YT-08504 |
YT-08504 je profesionálne nabíjateľné prenosné svietidlo LED.
Svietidlo má modernú LED COB s vysokou účinnosťou, ktorá poskytuje studené svetlo so svetelným tokom až 250 lúmenov. Táto farba a intenzita zaisťuje optimálnu viditeľnosť v akomkoľvek pracovnom priestore.
Okrem toho je na prednej strane svietidlanainštalovaných 7 LED diód, ktoré fungujú ako baterka na osvetlenie ťažko prístupných miest.
Otočný kryt umožňuje naklápanie svietidla do ľubovoľného uhla. Vďaka tejto funkcii a navyše dvom háčikom a trom magnetom ju možno ľahko a flexibilne upevniť. Vďaka tomu je možné dobre osvetliť požadovaný priestor a zároveň si ponechať voľné ruky.
Lampa je napájaná kapacitnou lítium-iónovou batériou s kapacitou 1800 mAh, ktorá zabezpečuje 4 hodiny nepretržitej prevádzky. Na úplné nabitie batérie sú potrebné 4 hodiny.
Lampa má univerzálnu zásuvku USB na nabíjanie. Nabíjačka má odpojiteľný kábel USB, ktorý umožňuje nabíjanie lampy z počítača, powerbanky alebo iných zariadení so zásuvkou USB.
Účel / použitie
Vďaka rôznym funkciám sa dá použiť ako v profesionálnom nasadení, napr. na stavbe alebo v automobilovej dielni, tak aj ako hobby lampa v garáži, na záhrade a tiež počas cestovania.
Obsah balenia
Svietidlo, sieťová nabíjačka 230 V, nabíjačka do auta 12 V (zásuvka zapaľovača cigariet).
Technické údaje
- zdroj svetla: COB LED
- výkon [W]: 3
- svetelný tok [lm]: 250
- batéria/akumulátor: Li-Ion 3,7 V 1800 mAh
- doba horenia [h]: 4
- čas nabíjania [h]: 4
- Trieda ochrany: III
- stupeň ochrany [IP]: IP 20
- kryt: otočné plastové telo
- farba: čierna
- difúzor: priehľadné PVC
- rozmery [mm]: 280 x 55 x 34
- funkcia baterky: áno: 7 LED DIÓD
- háčik: 2 háčiky
- magnet: 2 magnety na zadnej strane svietidla a magnet na základni svietidla
- nabíjačka: sieťové napätie 230 V s odpojiteľným káblom USB a nabíjačkou do auta 12 V