| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRE |
| Rodzaj | LED |
| Svetelný tok | 100 (hlavné svetlo), 45 (baterka) lm |
| Svetelný zdroj | 30+7 LED |
| Teplota farby | 8000 K |
| Index podania farieb CRI Ra | 80 |
| Režimy osvetlenia | 2: 100%, baterka |
| Materiál | ABS, pogumovaný |
| Materiál tienidla | PVC |
| Farba tienidla | jasný |
| Rozmery | 280x55x34 mm |
| Pracovný uhol | 180 ˚ |
| Funkcia baterky | áno, 7 LED |
| Prepínač | áno |
| Magnet | áno, vzadu |
| Počet magnetov | 2 |
| Háčik | áno |
| Počet háčikov | 2 |
| Typ batérie | Li-Ion |
| Kapacita batérie | 1800 mAh |
| Napätie batérie | 3.7 V d.c. |
| Typ nabíjačky | sieťové napätie 230V ~ 50Hz, 12V auto, USB |
| Pracovný čas | 3,5-4 (hlavné svetlo), 13-15 (baterka) h |
| Doba nabíjania | 4-5 h |
| Indikátor nabitia batérie | áno |
| Mechanická pevnosť | IK05 |
| Trieda elektrickej izolácie | III |
| Stupeň ochrany | IP20 |
| Symbol | YT-085051 |
Dobíjateľná dielenská lampa Yato so 100lm svetlometom a 45lm baterkou.
Model je vybavený kapacitnou lítium-iónovou batériou s kapacitou 1800 mAh , ktorá zabezpečí minimálne 3,5 hodiny nepretržitej prevádzky.
Je vyrobená z odolného materiálu ABS, ktorý poskytuje triedu mechanickej ochrany IK05.
YT-085051 je pokračovaním modelu YT-08505 s väčším počtom lúmenov. Výroba modelu YT-08508 bola ukončená.
Otočné telo, 2 háčiky a 2 magnety vám umožnia správne nastaviť svetelný výkon.
Zdroj svetla:
- hlavné svetlo: 100lm, farba 8000K, CRI80
- baterka: 45 lm
- počet LED diód: 30+7 (30 hlavné svetlo + 7 baterka)
- 2 prevádzkové režimy: hlavné svetlo - baterka
Zdroj energie:
- akumulátor: Li-Ion 3,7 V 1800 mAh (typ 18650)
- prevádzkový čas: 3,5-15h (hlavné svetlo - 3,5-4h, baterka 13-15h)
- charging time: 4-5h
- dodávané: 230V nabíjačka, 12V nabíjačka do auta, USB kábel
- nabíjanie: 5V1A
Konštrukcia a vlastnosti:
- Trieda mechanickej ochrany IK05
- materiál: ABS - vyznačuje sa veľmi vysokou tvrdosťou, vďaka čomu je vysoko odolný voči poškriabaniu, nárazom a preliačeninám, navyše odolný voči účinkom rôznych chemických látok
- nastaviteľná rukoväť: 180 stupňov
- dva háčiky umožňujú zavesiť svietidlo vo vodorovnej aj zvislej polohe
- magnetická základňa a zadná strana lampy
- indikátor nabitia batérie (červená kontrolka / zelená kontrolka)
- rozmery výrobku: 280 x 56 x 35 mm
- hmotnosť: 280 g