| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRE |
| Rodzaj | LED |
| Svetelný tok | 140 (svetlomet), 30 (baterka) lm |
| Svetelný zdroj | 30+7 LED |
| Režimy osvetlenia | 2: 100%, baterka |
| Materiál | ABS, pogumovaný |
| Materiál tienidla | P.C |
| Farba tienidla | jasný |
| Rozmery | 250x55x40 mm |
| Pracovný uhol | 180 ˚ |
| Funkcia baterky | áno, 7 LED |
| Prepínač | áno |
| Magnet | áno, v základni, vzadu |
| Počet magnetov | 3 |
| Háčik | áno, obratový |
| Počet háčikov | 2 |
| Typ batérie | Li-Ion |
| Kapacita batérie | 2000 mAh |
| Napätie batérie | 3.7 V d.c. |
| Typ nabíjačky | sieťové napätie 230V ~ 50Hz, USB |
| Pracovný čas | 4 (hlavné svetlo), 18 (baterka) h |
| Doba nabíjania | 4 h |
| Trieda elektrickej izolácie | III |
| Stupeň ochrany | IP20 |
| Symbol | YT-08507 |
YT-08507 je profesionálne nabíjateľné prenosné svietidlo LED. Hlavný panel svietidla má 30 LED diód poskytujúcich silný svetelný výkon 140 lm. Okrem toho je na prednej strane svietidla nainštalovaných 7 LED diód, ktoré fungujú ako baterka umožňujúca osvetlenie ťažko dostupných miest. Svietidlo má zosilnenú konštrukciu tela a nárazuvzdorný polykarbonátový difúzor.
Otočné puzdro umožňuje naklonenie lampy do ľubovoľného uhla. Vďaka tejto funkcii a navyše dvom háčikom a trom magnetom ju možno ľahko a flexibilne upevniť. To vám dáva možnosť optimálne osvetliť požadovaný priestor a zároveň si ponechať voľné ruky.
Lampa je napájaná kapacitnou lítium-iónovou batériou s kapacitou 2000 mAh, ktorá zabezpečuje 4 hodiny nepretržitej prevádzky. Na úplné nabitie batérie sú potrebné 4 hodiny. Lampa má univerzálnu zásuvku µUSB na nabíjanie. Nabíjačka má odpojiteľný kábel USB, takže lampu možno nabíjať z počítača, powerbanky alebo iných zariadení so zásuvkou USB.
Účel/aplikácia
Vďaka rôznym funkciám sa dá použiť ako v profesionálnych aplikáciách, napríklad na stavbe alebo v automobilovej dielni, tak aj ako hobby lampa v garáži, na záhrade a tiež počas cestovania.
Technické údaje
- zdroj svetla: 30+7 LED diód
- svetelný tok [lm]: 140
- batéria/akumulátor: Li-ion 3,7 V 2000 mAh
- doba svietenia [h]: 4
- doba nabíjania [h]: 4
- trieda ochrany: III
- stupeň ochrany [IP]: IP20
- kryt: otočné telo z pogumovaného plastu
- farba: čierna
- difúzor: priehľadný z nárazuvzdorného polykarbonátu
- rozmery [mm]: 250 x 55 x 40
- funkcia baterky: áno: 7 LED DIÓD
- háčik: 2 háčiky
- magnet: 2 magnety na zadnej strane svietidla a magnet na základni svietidla
- nabíjačka: sieťové napätie 230 V s odpojiteľným káblom USB