| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Rodzaj | COB LED |
| Sila | 3 W |
| Svetelný tok | 100 lm |
| Svetelný zdroj | 1 LED |
| Teplota farby | 7000 K |
| Vlastnosti | stolná lampa, baterka, reflektor pripevnený ohybným ramenom, osvetlenie, magnet, ktorý vám umožní chytiť kovový predmet |
| Režimy osvetlenia | 2: 100%, 50% |
| Materiál | ABS |
| Materiál tienidla | P.C |
| Farba tienidla | jasný |
| Rozmery | 650x35x35 mm |
| Funkcia baterky | áno |
| Prepínač | áno |
| Magnet | áno, na konci pružného ramena |
| Počet magnetov | 1 |
| Háčik | NIE |
| Flexibilné | áno |
| Typ batérie | Li-Po |
| Kapacita batérie | 700 mAh |
| Napätie batérie | 3.7 V d.c. |
| Typ nabíjačky | USB |
| Pracovný čas | 2-3 h |
| Doba nabíjania | 1.5 h |
| Stupeň ochrany | IP54 |
| omša | 126 g |
| Symbol | YT-08516 |
Univerzálne svetlo, dobíjateľné cez USB kábel, so svetelným výkonom 100 lm. Vďaka svojmu dlhému, flexibilnému ramenu s koncovkou s magnetom je vhodné na rôzne účely.
Okrem iného sa dá použiť ako stolová lampa, pracovný reflektor alebo dielenská lampa.
Ďalšou výhodou je jeho odolnosť voči vode (IP54) a lítiovo-polymérová batéria poskytujúca až 3 h nepretržitej prevádzky.
Funkcie:
- stolná lampa
- baterka
- reflektor upevnený pomocou ohybného ramena
- dielenská lampa so schopnosťou dosiahnuť na ťažko prístupné miesta
- magnet na uchopenie kovového predmetu
Ďalšie informácie:
- zdroj svetla: 3W COB LED
- počet lúmenov: 100lm
- batéria: LI-POLI 3,7 V 700 mAh (lítium-polymér)
- Funkcie: batéria je vybavená batériou, ktorá je určená na napájanie: 100% - 50%
- materiál puzdra: ABS
- materiál difúzora: polykarbonát (PC)
- flexibilné rameno umožňuje umiestniť telo lampy rôznymi spôsobmi podľa potreby
- magnet na konci ohybného ramena umožňuje uchopiť kovový predmet na ťažko prístupnom mieste
- USB kábel
- čas nabíjania 1,5h
- čas prevádzky: 2-3h
- stupeň ochrany: IP54 (vodotesný)
- farba: 7000K
- rozmery: 65 x 3,5 x 3,5 cm
- hmotnosť: 126 g
IP54 - ochrana proti prístupu k nebezpečným častiam po drôte a ochrana proti prachu a striekajúcej vode z akéhokoľvek smeru.