| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRE |
| Rodzaj | COB LED, SMD LED |
| Sila | 7+3 W |
| Svetelný tok | 60-600 (svetlomet), 120 (baterka) lm |
| Svetelný zdroj | 1+1 LED |
| Teplota farby | 6000-7000 (svetlomety), 6500 (horák) K |
| Index podania farieb CRI Ra | >80 (svetlomet), >70 (horák) |
| Režimy osvetlenia | 2: 100%, baterka |
| Materiál | ABS, TPE |
| Materiál tienidla | P.C |
| Farba tienidla | jasný |
| Rozmery | 384x40x44.5 mm |
| Pracovný uhol | 120 ˚ |
| Regulácia svetla | áno |
| Funkcia baterky | áno, 1 LED |
| Prepínač | áno |
| Magnet | áno, v základni |
| Počet magnetov | 1 |
| Háčik | áno |
| Počet háčikov | 1 |
| Typ batérie | Li-Ion |
| Kapacita batérie | 2600 mAh |
| Napätie batérie | 3.7 V d.c. |
| Typ nabíjačky | sieťové napätie 230V ~ 50Hz, USB |
| Pracovný čas | 1,5-16,5 (svetlomet), 10 (baterka) h |
| Doba nabíjania | 4.5 h |
| Indikátor nabitia batérie | áno |
| Mechanická pevnosť | IK07 |
| Stupeň ochrany | IP54 |
| Symbol | YT-08519 |
Nepostrádateľné pri práci vyžadujúcej osvetlenie pracovnej plochy.
Má 2 zdroje svetla:
- hlavný, umiestnený vpredu, a
- svetlomet
Telo otočné o 360°, upevnené na základni s magnetom, umožňuje umiestniť svietidlo akýmkoľvek požadovaným spôsobom s presne nasmerovaným svetelným lúčom.
Výhodou dielenského svietidla je
- nastaviteľný svetlomet s rozsahom 60 - 600 lm
- výkonný 3,7 V 2600 mAh akumulátor
- funkcia baterky
- dlhá, tenká horná časť svietidla uľahčí osvetlenie ťažko prístupných miest
Vlastnosti
- hlavné svetlo: 7 W COB LED, >80 CRI, 60-600 lm, doba prevádzky 1,5-16,5 h
- baterka: 3 W SMD LED, >70 CRI, 120 lm, prevádzkový čas 10 h
- farba svetla: 6500 K
- plynulé nastavenie svetelného výkonu od 60 do 600 lm pomocou gombíka
- stupeň ochrany: IP54 a IK07
- samostatný spínač pre baterku
- Li-Ion akumulátor 3,7 V 2600 mAh
- doba nabíjania 4,5 hod. prostredníctvom nabíjačky micro USB
- indikátor úrovne nabitia batérie
- kryt vyrobený z ABS a TPE
- polykarbonátový difúzor odolný voči poškodeniu
- nylonový háčik a magnet v základni
- nabíjačka a kábel micro USB sú súčasťou balenia
Špecifikácie
- rozmery [mm]: 384 X 40 X 44,5
- hmotnosť [g]: 187
- svetelný tok [lm]: hlavný 60-600, baterka 120
- čas nabíjania [h]: 4 h 20 min
- farba: červená
- stupeň ochrany [IP]: IP 54
- farba svetla: 6000-7000
- index podania farieb: >80 CRI
- batéria/akumulátor: 3,7 V 2600 mAh Li-Ion
- doba horenia [h]: 1,5 h-16,5 h, baterka 10 h
- stupeň ochrany [IK]: IK 07
- kryt: ABS + TPE
- difúzor: polykarbonát (PC)
- funkcia baterky: áno: 3W SMD LED
- háčik: áno
- magnet: áno
- nabíjačka: sieť 230 V s odpojiteľným káblom USB
- zdroj svetla: COB LED 7W, SMD LED 3W
- výkon [W]: 7 + 3