| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRE |
| Rodzaj | LED |
| Svetelný zdroj | 60+1 LED |
| Režimy osvetlenia | 1 |
| Materiál | ABS, pogumovaný |
| Materiál tienidla | PVC |
| Farba tienidla | jasný |
| Rozmery | 420x37 mm |
| Funkcia baterky | NIE |
| Prepínač | áno |
| Magnet | áno, vzadu |
| Počet magnetov | 1 |
| Háčik | áno |
| Počet háčikov | 1 |
| Typ batérie | Li-Ion |
| Kapacita batérie | 1800 mAh |
| Napätie batérie | 3.7 V d.c. |
| Typ nabíjačky | siete, 12V auto |
| Pracovný čas | 3 h |
| Doba nabíjania | 4 h |
| Vodotesný | áno |
| Trieda elektrickej izolácie | III |
| Stupeň ochrany | II |
| Symbol | YT-08520 |
Univerzálna bezdrôtová dielenská lampa zavesená na háčiku alebo pripevnená pomocou magnetu.
Obsahuje sieťovú nabíjačku na 230 V a nabíjačku do auta na 12 V.
- svetelný tok 150 lúmenov
- 60 LED + 1 LED
- prevádzkový čas 3 h (150 lm)
- čas nabíjania: 4h
- batéria Li-Ion 3,7 V 1800 mAh
- stupeň ochrany: IP20
- materiál: ABS
- rozmery: 420 mm x 37 mm
- hmotnosť: 0,3 kg