| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRE |
| Rodzaj | COB LED |
| Sila | 3 W |
| Svetelný tok | 400 (vysoký režim), 170 (nízky režim) lm |
| Teplota farby | 6000-7000 K |
| Režimy osvetlenia | 3: Vysoký režim COB, Nízky režim COB, červené, blikajúce (výstražné) svetlo |
| Materiál | hliníkový |
| Materiál tienidla | PVC |
| Farba tienidla | jasný |
| Rozmery | 192 x26x 23 mm |
| Prepínač | áno |
| Magnet | áno, v základni |
| Počet magnetov | 1 |
| Napájanie | batéria |
| Typ akumulátora | 3x1.5V; AA |
| Stupeň ochrany | IP44 |
| omša | 127 g |
| Symbol | YT-08522 |
Hliníková inšpekčná baterka Yato s 3 režimami vrátane červeného výstražného svetla.
LED dióda COB poskytuje silné, rozptýlené svetlo s výkonom 400 lm.
Zdroj svetla:
- LED: 3W COB LED
- 3 prevádzkové režimy: COB vysoký režim / COB nízky režim / červené, blikajúce svetlo (výstraha)
- počet lúmenov: 400lm / 170lm
- farba: 6000-7000K
Zdroj energie: svetelný zdroj COB, svetelný zdroj COB, svetelný zdroj COB, svetelný zdroj COB:
- Batérie: Batérie: 3 x AA (nie sú súčasťou balenia)
Konštrukcia a vlastnosti:
- materiál: hliník
- vodotesnosť - IP44
- hmotnosť: 127 g (bez batérií)
- rozmery: 19,2 x 2,6 x 2,3 cm