| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Rodzaj | COB LED, SMD LED |
| Sila | 10 (hlavné svetlo), 4 (baterka) W |
| Svetelný tok | 250 (vysoký režim), 500 (stredný režim), 1000 (nízky režim), 200 (baterka) lm |
| Svetelný zdroj | 1+1 LED |
| Teplota farby | 6500 K |
| Režimy osvetlenia | 4: Vysoký režim COB, Stredný režim COB, Nízky režim COB, baterka |
| Materiál | ABS, TPR |
| Materiál tienidla | P.C |
| Farba tienidla | jasný |
| Rozmery | 260x53x39.3 mm |
| Pracovný uhol | 180 ˚ |
| Funkcia baterky | áno, 1 LED |
| Prepínač | áno |
| Magnet | áno, vzadu, v základni |
| Počet magnetov | 2 |
| Háčik | áno |
| Počet háčikov | 2 |
| Typ batérie | Li-Ion |
| Kapacita batérie | 3350 mAh |
| Napätie batérie | 3.7 V d.c. |
| Typ nabíjačky | USB typu C |
| Pracovný čas | 2 (vysoký režim), 4 (stredný režim), 8 (nízky režim), 7 (baterka) h |
| Doba nabíjania | 4.5 h |
| Indikátor nabitia batérie | áno |
| Mechanická pevnosť | IK09 |
| Odporność na uderzenia | 2 m |
| Stupeň ochrany | IP65 |
| Symbol | YT-08524 |
Silná a robustná dielenská lampa, ktorá funguje ako reflektor alebo baterka. Pohodlné používanie uľahčuje 180˚ nastaviteľná rukoväť, dva závesné háky a magnet v základni a zadnej časti lampy. Štyri režimy svietenia vám umožnia vybrať si svetelný výkon podľa vykonávanej činnosti a stavu batérie. V režime reflektora vyžaruje svetlo s intenzitou 250/500/1000 lm, v režime baterky 200 lm. Trieda ochrany IP65 zaručuje vysokú odolnosť voči vode a prachu. Trieda mechanickej ochrany IK09 znamená odolnosť voči nárazom a pádom. Svietidlo je vybavené dobíjateľnou lítium-iónovou batériou s kapacitou 3350 mAh, ktorá umožňuje až 8 h prevádzky.
Zdroj svetla:
- hlavné svetlo: LED, farba 6500 K
- baterka: 4 W SMD LED, farba 6500 K
- maximálny svetelný tok: 1000 lm
- počet lúmenov: hlavné svetlo: 250/500/1000 lm, baterka: 200 lm
- 4 prevádzkové režimy: baterka - hlavné svetlo (slabé - stredné - silné)
Zdroj energie:
- akumulátor: LI-ION 3,7 V 3350 mAh
- nabíjanie: kábel USB (typ C)
- prevádzková doba: nízky režim 8 h, stredný režim 4 h, vysoký režim 2 h, baterka 7 h
- čas nabíjania: 1 hod: 4.5 h
Konštrukcia a vlastnosti:
- Trieda krytia IP65
- trieda mechanickej ochrany IK09, odolnosť proti pádu z výšky 2 m
- Materiál: ABS + TPR (guma)
- nastaviteľná rukoväť: 180 stupňov
- dva háčiky umožňujú zavesenie svietidla vo vodorovnej aj zvislej polohe
- magnetická základňa a zadná časť svietidla
- indikátor nabitia batérie (3 úrovne)
- pracovná teplota: -10° až +40°
- rozmery výrobku: 260 x 53 x 39,3 mm
- hmotnosť: 382 g