| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRE |
| Rodzaj | COB LED |
| Sila | 10+4 W |
| Svetelný tok | 50-500 lm |
| Svetelný zdroj | 1+1 LED |
| Teplota farby | 6500 K |
| Režimy osvetlenia | 3: svetlomet, zadné osvetlenie, predné + zadné svetlo |
| Materiál | PA6, TPR |
| Materiál tienidla | P.C |
| Farba tienidla | jasný |
| Rozmery | 475x65.5x44.5 mm |
| Regulácia svetla | áno |
| Funkcia baterky | NIE |
| Prepínač | áno |
| Magnet | áno, v základni |
| Počet magnetov | 1 |
| Háčik | áno, obratový |
| Počet háčikov | 1 |
| Flexibilné | áno |
| Typ batérie | Li-Ion |
| Kapacita batérie | 2600 mAh |
| Napätie batérie | 3.7 V d.c. |
| Typ nabíjačky | USB typu C |
| Pracovný čas | 2-16 h |
| Doba nabíjania | 4 h |
| Indikátor nabitia batérie | áno |
| Mechanická pevnosť | IK07 |
| Odporność na uderzenia | 2 m |
| Stupeň ochrany | IP54 |
| Symbol | YT-08527 |
Vďaka flexibilnému, tenkému ramenu a obojstrannej dióde COB umožňuje dielenská lampa Yato osvetliť ťažko dostupné miesta.
Vďaka stabilnej magnetickej základni funguje dobre aj ako stolová lampa.
Ďalšou výhodou je vysoký maximálny svetelný výkon 500 lm a plynulá regulácia, ktorá umožňuje zvoliť svetlo podľa vykonávanej činnosti a stavu batérie.
Lampa je vybavená lítium-iónovou batériou s kapacitou 2600 mAh, ktorá zabezpečí až 16 h prevádzky. Výnimočnú odolnosť voči vode, prachu a pádom zaručuje stupeň vodotesnosti IP54 a trieda mechanickej ochrany IK07.
Ďalšie informácie:
- magnetická základňa
- sklopný, o 90° otočný hák v základni umožňuje zavesenie lampy vo zvislej polohe
- indikátor nabitia batérie (3 úrovne)
- prevádzková teplota: -10° až +40°
- stupeň krytia IP54
- trieda mechanickej ochrany IK07, odolnosť proti pádu: 2m
- materiál: PA6 + TPR (guma)
- široká základňa umožňuje umiestniť svietidlo napr. na stôl
- rozmery: 475 x 65,5 x 44,5 mm
- hmotnosť: 290 g
- ohybné rameno lampy (tzv. husí krk)
- široká základňa umožňuje umiestnenie lampy napr. na stôl
- magnet na konci lampy umožňuje uchopiť kovový predmet, ktorý je umiestnený na ťažko prístupnom mieste
Zdroj svetla
- dva svetelné lúče - 2 x 5W COB LED, farba 6500K
Počet lúmenov:
- predné svetlo: min - max 50 - 500 lm
- zadné svetlo: min - max 50 - 500 lm
- predné svetlo + zadné svetlo: min - max 50 - 500 lm
- 3 prevádzkové režimy: predné svetlo, zadné svetlo, predné + zadné svetlo
- plynule nastaviteľné svetlo: 50 - 500 lm
Zdroj energie:
- batéria: Li-Ion, 3,7 V, 2600 mAh (typ 18650)
- nabíjanie: kábel USB (typ C)
- prevádzkový čas: 2h - 16h
- doba nabíjania: 4 hod.