| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRE |
| Rodzaj | LED |
| Svetelný tok | 750 (100%), 370 (50%) lm |
| Svetelný zdroj | 120 (100%), 60 (50%) LED |
| Režimy osvetlenia | 2:100%, 50% |
| Materiál | hliníkovej zliatiny, ABS |
| Materiál tienidla | PVC |
| Farba tienidla | jasný |
| Rozmery | 1075x42 mm |
| Pracovný uhol | 30 ˚ |
| Funkcia baterky | NIE |
| Prepínač | áno |
| Magnet | áno, v základoch |
| Počet magnetov | 2 |
| Háčik | áno |
| Počet háčikov | 2 |
| uchopenie | áno, pod kapotou |
| Rozstup montážnej konzoly | 1120-2000 mm |
| Typ batérie | Li-Ion |
| Kapacita batérie | 1800 mAh |
| Napätie batérie | 7.4 V d.c. |
| Typ nabíjačky | siete, 12V auto |
| Pracovný čas | 3.5 (100%), 8 (50%) h |
| Doba nabíjania | 4.5-5 h |
| Trieda elektrickej izolácie | III |
| Stupeň ochrany | IP20 |
| Aplikácia | na osvetlenie motorového priestoru |
| Symbol | YT-08529 |
Dlhá lampa určená na osvetlenie motorového priestoru.
Svietidlo je možné upevniť tromi spôsobmi:
- pomocou svoriek prispôsobených šírke poklopu
- zavesením na plastové háčiky ukryté v úchytoch svietidla
- pomocou magnetov umiestnených na oboch koncoch sklopných úchytov.
Montážne úchyty sú prispôsobené šírke poklopu v rozsahu 1120 - 2000 mm. Smer svetla sa dá nastaviť otočením svietidla o +/- 30 stupňov.
Zdroj svetla:
- 120 LED diód
- dva prevádzkové režimy: 100 % (120 LED) / 50 % (60 LED)
- svetelný tok 750 lm (120 LED) / 370 lm (60 LED)
Zdroj energie
- dobíjacia batéria: Li-Ion 7,4 V 1800 mAh
- čas nabíjania: 1 min: 4.5-5 h
- prevádzkový čas: 7-8 h (60 LED), 3,5-4 h (120 LED)
- nabíjanie: sieťová alebo automobilová nabíjačka
Vlastnosti výrobku: - nabíjačka na batérie, - nabíjačka na batérie, - nabíjačka na batérie, - nabíjačka na batérie:
- veľkosť: 1075 x 42 mm
- hmotnosť: 3 kg
- materiál: hliník, ABS