| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Rodzaj | COB LED |
| Sila | 10 W |
| Svetelný tok | 1000 (vysoký režim), 500 (nízky režim) lm |
| Teplota farby | 6500 K |
| Index podania farieb CRI Ra | 80 |
| Režimy osvetlenia | 2: vysoká, krátkodobý |
| Materiál | ABS |
| Materiál tienidla | P.C |
| Farba tienidla | jasný |
| Rozmery | 500x40x40 mm |
| Pracovný uhol | 120 ˚ |
| Funkcia baterky | NIE |
| Pohybový senzor | áno |
| Detekčný uhol snímača | 120 ˚ |
| Prepínač | áno |
| Magnet | áno, v základoch |
| Počet magnetov | 2 |
| Háčik | áno |
| Počet háčikov | 2 |
| Typ batérie | Li-Ion |
| Kapacita batérie | 4400 mAh |
| Napätie batérie | 3.7 V d.c. |
| Typ nabíjačky | USB typu C |
| Pracovný čas | 2-2,5 (vysoký režim), 4-5 (nízky režim) h |
| Doba nabíjania | 3.5-4 h |
| Indikátor nabitia batérie | áno |
| Mechanická pevnosť | IK07 |
| Ochrana proti prebíjaniu a vybíjaniu | áno |
| Životnosť | 30000 h |
| Trieda elektrickej izolácie | III |
| Stupeň ochrany | IP20 |
| omša | 360 (bez batérie), 450 (s batériou) g |
| Aplikácia | na osvetlenie motorového priestoru |
| Symbol | YT-08534 |
Dlhá lampa na osvetlenie motorového priestoru a iných dielenských prác s možnosťou aktivácie dvoma spôsobmi - pomocou vypínača alebo snímača pohybu. Aktivácia snímača mávnutím ruky je ideálna pri práci so špinavými rukami, rukavicami alebo bez možnosti stlačiť tlačidlo.
Dva prevádzkové režimy umožňujú prispôsobiť svetlo činnosti a úrovni nabitia batérie, pričom poskytujú dobu svietenia až 5 hodín.
Zdroj svetla:
- 10 W COB LED
- 2 prevádzkové režimy: 4 - 5 h (nízky režim), 2 - 2,5 h (vysoký režim)
- svietivosť: 1000 lm (vysoký režim), 500 lm (nízky režim)
- svetelný lúč: 120°
- Životnosť LED: 30000 h
- farba: 6500 K
- CRI: 80
Zdroj energie:
- Dobíjacia batéria: LI-ION 3 ,7 V, 4400 mAH (2 x 18650)
- prevádzkový čas: 4 - 5 h (nízky režim), 2 - 2,5 h (vysoký režim)
- Čas nabíjania: 1 min: 3,5-4 h
- nabíjanie: kábel typu USB-C (AC 5 V, 2 A)
Dizajn a funkcie:
- Ochrana proti prebitiu a vybitiu
- zabudovaný snímač pohybu
- 4-stupňový indikátor nabitia batérie
- mechanická odolnosť: IK07
- vodotesnosť: IP20
- magnetická základňa na oboch stranách lampy na pohodlné pripevnenie
- 2 háčiky umožňujú zavesenie lampy
- rukoväte sa dajú sklopiť o 180°
- rukoväte pohyblivé v uhle 350°
- materiál: trvanlivý a odolný voči mechanickému poškodeniu ABS plast a PC
- hmotnosť: 360 g (bez batérie), 450 g (s batériou)
- rozmery: 500 x 40 x 40 mm