| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Rodzaj | POWER LED, COB LED |
| Sila | 16 (POWER LED - LUXEON V2), 10 (COB LED) W |
| Svetelný tok | 600 (POWER LED), 1000 (COB LED) lm |
| Pracovný rozsah | 244 m |
| Režimy osvetlenia | 9: POWER LED: nízka, vysoká, plynulé nastavenie (držte tlačidlo), stroboskop, COB: nízka, vysoká, červené svetlo, plynulé nastavenie (podržte tlačidlo), stroboskop |
| Vlastnosti | powerbank 8000 mAh |
| Indikátor nabitia batérie | áno |
| Materiál | ABS, TPR, nylon, sklolaminát |
| Materiál tienidla | P.C |
| Farba tienidla | jasný |
| Rozmery | 213x132x106 mm |
| Svetelný zdroj | POWER - LUXEON V2, COB LED |
| Teplota farby | 6000-7000 K |
| Index podania farieb CRI Ra | >70 (NAPÁJANIE LED), >80 (COB LED) |
| Pracovný uhol | 180 ˚ |
| Magnet | NIE |
| Prepínač | áno |
| Mechanická pevnosť | IK07 |
| Veľkosť závitu | UNC 1/4 |
| Stupeň ochrany | IP54 |
| Typ batérie | Li-Ion |
| Kapacita batérie | 8000 mAh |
| Napätie batérie | 3.7 V d.c. |
| Pracovný čas | 4.5-25 h |
| Doba nabíjania | 6 h |
| Typ nabíjačky | USB typu C |
| omša | 680 g |
| Symbol | YT-08548 |
Svietidlo kombinujúce funkciu smerového reflektora a nastaviteľného svetlometu, ktorého základom je telo svietidla. Dosah svetlometu 244 m. Reflektor svieti výkonnou led diódou 600 lm, reflektor kob diódou 1000 lm. Svietidlo je napájané vstavanou batériou s kapacitou 8 000 mAh, ktorá môže byť zároveň powerbankou. V rukoväti sa nachádza 4-stupňový indikátor nabitia batérie.
Zariadenie ponúka 9 prevádzkových režimov:
- vyhľadávacie svetlo: nízke, vysoké, plynulé nastavenie (podržte tlačidlo), stroboskop (stlačte tlačidlo dvakrát rýchlo)
- svetlomet: nízke, vysoké, červené svetlo, plynule nastaviteľné (podržte tlačidlo), stroboskop (dvakrát rýchlo stlačte tlačidlo)
Nabíjačka a kábel USB C sú súčasťou balenia.
- LED kolba: 10 W, farba 6000-7000 K, CRI >80
- výkonná LED dióda: 16 W, farba 6000-7000 K, CRI >70
- Čas nabíjania: 1 min: 4 h
- IP54
- IK07
- rozmery: 213 x 132 x 106 mm
- materiál: abs kryt, priehľadné pc prvky, tpe, nylon + sklolaminát na rukoväti
- hmotnosť: 682 g