| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRE |
| Rodzaj | COB LED, SMD LED |
| Sila | 8 W |
| Svetelný tok | 600 (vysoký režim COB), 300 (stredný režim COB), 150 (nízky režim COB), 50 (režim SMD) lm |
| Pracovný rozsah | 40 m |
| Režimy osvetlenia | 4: COB high, COB medium, nízky COB, SMD |
| Materiál | hliníkový, ABS |
| Rozmery | 100x47x31,5 (zložené), 205x47x31,5 (po rozložení) mm |
| Index podania farieb CRI Ra | >70 |
| Teplota farby | 6000-7000 K |
| Typ batérie | Li-Po |
| Kapacita batérie | 800 mAh |
| Napätie batérie | 3.7 V d.c. |
| Pracovný čas | 2 (vysoký režim COB), 3,5 (stredný režim COB), 5 (režim COB nízky), 10 (režim SMD) h |
| Doba nabíjania | 3.5 h |
| Typ nabíjačky | USB, USB typu C |
| Indikátor nabitia batérie | áno |
| Magnet | áno, v základni |
| Prepínač | áno |
| Mechanická pevnosť | IK07 |
| Životnosť | 100000 h |
| Stupeň ochrany | IP65 |
| omša | 107 g |
| Symbol | YT-08554 |
Praktická baterka 3 v 1 so štyrmi prevádzkovými režimami, ktoré umožňujú prispôsobiť svetlo podmienkam, vykonávanej činnosti a stavu batérie. Okrem hlavného predného svetla má aj funkciu baterky, ktorá je pripojená k flexibilnej výsuvnej hadici v puzdre. Po odpojení od puzdra hadica funguje ako kontrolné svetlo.
Zdroj svetla:
- LED COB a LED SMD s celkovým výkonom 8 W
- 4 režimy svietenia: 600 lm (COB high), 300 lm (COB medium), 150 lm (COB low), 50 lm (baterka - SMD)
- pracovný rozsah: 40 m
- životnosť: 100 000 h
- 3 v 1 - dielenské svietidlo, baterka, kontrolné svietidlo
Zdroj energie:
- Li-Po batéria 3,7 V, 800 mAh (typ 102040)
- prevádzkový čas: 2 h (COB high), 3,5 h (COB medium), 5 h (COB low), 10 h (SMD)
- čas nabíjania: 3,5 h
- 4-stupňový indikátor nabitia batérie
- Kábel USB-C
Dizajn a funkcie:
- flexibilná hadica umožňuje nasmerovať svetlo do ťažko dostupných oblastí
- vodotesnosť: IP65
- farba svetla: 6000-7000 K
- CRI: >70
- tlačidlo zapnutia/vypnutia na spustenie baterky a zmenu režimov
- magnet v zadnom kryte
- materiál: hliník a pevný, nárazuvzdorný plast ABS
- mechanická odolnosť: IK07
- klip na pripevnenie na vrecko alebo opasok
- hmotnosť: 107 g
- rozmery: 100 x 47 x 31,5 mm
- rozmery v rozloženom stave: 205 x 47 x 31,5 mm
IP65 - ochrana proti prachu a vode striekajúcej na puzdro z ľubovoľného smeru (12,5 l/min).
IK07 - odolnosť voči nárazom 2 J.
CRI - index podania farieb v rozmedzí od 0 do 100 - čím vyšší parameter, tým lepšie podanie farieb a prirodzený vzhľad.