| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRE |
| Rodzaj | COB LED |
| Sila | 6+1 W |
| Svetelný tok | 600 (100%), 250 (eko), 120 (baterka) lm |
| Svetelný zdroj | 1+1 LED |
| Teplota farby | 6500 K |
| Index podania farieb CRI Ra | 80 |
| Režimy osvetlenia | 3: 100%, eko, baterka |
| Materiál | ABS, pogumovaný |
| Materiál tienidla | P.C |
| Farba tienidla | jasný |
| Rozmery | 560x30x190 mm |
| Pracovný uhol | 180 ˚ |
| Funkcia baterky | áno, 1 LED |
| Prepínač | áno |
| Magnet | áno, vzadu, v základni |
| Počet magnetov | 2 |
| Háčik | áno, obratový |
| Počet háčikov | 1 |
| Typ batérie | Li-Ion |
| Kapacita batérie | 2600 mAh |
| Napätie batérie | 3.7 V d.c. |
| Typ nabíjačky | magnetická stanica, sieťové napätie 230V ~ 50Hz, USB |
| Pracovný čas | 1.5 (100%), 4,5 (eko), 10 (baterka) h |
| Doba nabíjania | 4 h |
| Indikátor nabitia batérie | áno |
| Mechanická pevnosť | IK07 |
| Trieda elektrickej izolácie | III |
| Stupeň ochrany | IP54 |
| Symbol | YT-08558 |
Dobíjateľná dielenská lampa Yato so svetlometom 600 lm a baterkou 120 lm. Model je vybavený lítium-iónovou batériou s kapacitou 2600 mAh a poskytuje minimálne 1,5 až 10 hodín nepretržitého používania. Je vyrobená z robustných materiálov vrátane ABS a polykarbonátu, poskytuje triedu mechanickej ochrany IK07 a stupeň vodotesnosti IP54. Otočné telo, háčik a 2 magnety umožnia správne umiestnenie svetelného lúča. Ďalšou výhodou je magnetická stanica na bezdrôtové nabíjanie svietidla.
Zdroj svetla:
- Hlavná dióda: 6W COB LED, 6500K, 80+CRI
- dióda baterky: 1W SMD LED, 6500K, 80+CRI
- počet lúmenov: 600lm
- 3 prevádzkové režimy: hlavné svetlo 600lm, hlavné svetlo ECO 250lm, baterka 120lm
- farba svetla: 6500 K
Zdroj energie:
- akumulátor: Li-Ion 3,7 V 2600 mAh
- prevádzkový čas: 1,5 h / 4,5 h / 10 h
- čas nabíjania: 10 min: 4h
- nabíjanie: magnetická stanica, 230V nabíjačka, 1m USB kábel (5V 1A)
Konštrukcia a vlastnosti:
- materiál: ABS + guma
- difúzor: polykarbonát (PC)
- stupeň krytia IP54
- trieda mechanickej ochrany IK07
- spoľahlivá prevádzka pri teplotách od -10° do +40°.
- indikátor nabitia batérie
- magnet na základni a zadnej strane svietidla
- 360° nylonový hák skrytý v kryte
- Kryt ABS s telesom otočným o 180°
- rozmery: 56 x 30 x 190 mm
ABS - vyznačuje sa veľmi vysokou tvrdosťou, vďaka čomu je vysoko odolný voči poškriabaniu, nárazom a preliačinám. Okrem toho je odolný voči rôznym chemickým látkam.
IP54 - ochrana proti prístupu k nebezpečným častiam pomocou vodičov a ochrana proti prachu a striekajúcej vode z akéhokoľvek smeru.
IK07 - IK je klasifikácia mechanickej odolnosti definovaná v normách EN 62262 a IEC 62262:2002. Čím vyššia je číselná hodnota na stupnici 0-10 , tým vyššia je úroveň odolnosti. IK07 znamená odolnosť voči nárazu s energiou 2 J (v praxi náraz 0,5 kg kladiva z výšky 40 cm.
Polykarbonát (PC) - vyznačuje sa veľmi vysokou odolnosťou a tuhosťou. Odolný voči vysokoenergetickému žiareniu, ako aj UV žiareniu a atmosférickým vplyvom. To všetko pri zachovaní veľmi dobrej priepustnosti svetla.
YT-08558 je pokračovaním modelu YT-08560 s novou, výkonnejšou diódou a kapacitnejšou batériou. Výroba modelu YT-08560 bola ukončená.