| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRE |
| Rodzaj | COB LED |
| Sila | 25 W |
| Svetelný tok | 2500 (vysoký režim), 1250 (stredný režim), 250 (nízky režim) lm |
| Pracovný rozsah | 180 (vysoký režim), 125 (stredný režim), 55 (nízky režim) m |
| Režimy osvetlenia | 4: vysoký režim, stredný režim, nízky režim, Pulzný režim |
| Zoom | áno |
| Materiál | hliníkový |
| Materiál tienidla | PVC |
| Farba tienidla | jasný |
| Rozmery | 230x54 mm |
| Teplota farby | 4500 K |
| Napájanie | dobíjacie, batéria |
| Typ akumulátora | 6x1.5V; AA |
| Typ batérie | Li-Ion |
| Kapacita batérie | 5000 mAh |
| Napätie batérie | 3.7 V d.c. |
| Pracovný čas | 1,25 (vysoký režim), 2 (stredný režim), 8 (nízky režim) h |
| Doba nabíjania | 6 h |
| Typ nabíjačky | USB, USB typu C |
| Indikátor nabitia batérie | áno |
| Prepínač | áno |
| Mechanická pevnosť | IK07 |
| Stupeň ochrany | IPX4 |
| omša | 535 g |
| Symbol | YT-085606 |
Údaje pošlem v súbore (tabuľke). Prosím, kontaktujte ma
BR
Upozornenia na používanie:
Varovanie pred oslnením. Nesmerujte svetelný lúč priamo do očí! Môže to spôsobiť poškodenie vášho zraku.