| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRE |
| Rodzaj | POWER LED |
| Svetelný tok | 530/170 lm |
| Pracovný rozsah | 500 m |
| Režimy osvetlenia | 11: Baterka x3 (vysoká, nízka, blikajúca), kempingová lampa x5 (vysoké, nízke, vysoké, nízke, blikajúce, červená lampa x3 (stále svetlo, blikanie, rotujúce svetlo) |
| Vlastnosti | ako 4400 mAh power banka |
| Indikátor nabitia batérie | áno |
| Materiál | ABS, TPR |
| Materiál tienidla | PVC |
| Farba tienidla | jasný |
| Rozmery | 102x155x175 mm |
| Magnet | NIE |
| Háčik | áno |
| Počet háčikov | 1 |
| Prepínač | áno |
| Vodotesný | áno |
| preferované | áno |
| Stupeň ochrany | IP54 |
| Typ batérie | Li-Ion |
| Kapacita batérie | 4400 mAh |
| Napätie batérie | 3.7 V d.c. |
| Pracovný čas | 3 h |
| Doba nabíjania | 5 h |
| Typ nabíjačky | USB |
| omša | 489 g |
| Symbol | YT-08579 |
Vďaka svojmu dizajnu a až 11 prevádzkovým režimom je multifunkčný reflektor YATO ideálny na kempovanie, turistiku, domáce práce alebo ako výstražné svetlo do auta. Čelovka poskytuje dosvit 500 m a osvetlenie 530 lúmenov. Je vybavená výkonnou lítium-iónovou batériou s napätím 3,7 V a kapacitou 4400 mAh, ktorá zabezpečí 3 až až 150 hodín prevádzky a dokáže nabíjať ďalšie zariadenia - funkcia powerbank.
Zdroj svetla:
- Svetlomet: LED DIÓDA: POWER LED
- Počet lúmenov: 530 lm
- Maximálny dosah: 500 m
- 11 prevádzkových režimov (3 baterka, 5 kempingové svetlo, 3 červené svetlo)
- Svietidlo - vysoký režim: 530 lm, doba prevádzky: cca 3 h
- Svietidlo - nízky režim: 170 lm, doba prevádzky: cca 11 h
- Svietidlo - blikanie (blesk), prevádzkový čas: približne 24 hodín
- Svietidlo - vysoký režim, celá lampa: 140 lm, doba prevádzky: cca 5 h
- Camplight - nízky režim, celá lampa: lm: 45 lm, doba prevádzky: cca 20 h
- Kampaňové svietidlo - vysoký režim, polovičná lampa: 80 lm, prevádzkový čas: približne 10 h
- Kampaňové svietidlo - nízky režim, polovičná lampa: 28 lm, prevádzkový čas: približne 30 h
- Táborové svetlo - blesk, prevádzkový čas: cca 40 h
- Červené svetlo - stále svetlo), doba prevádzky: cca 130 h
- Červené svetlo - blikanie (záblesk), prevádzkový čas: cca 135 h
- Červené svetlo - rotujúce svetlo, prevádzkový čas: cca 150 h
Zdroj energie:
- Akumulátor: Li-Ion 3,7 V 4400 mAh (2 x 18650)
- Prevádzkový čas: 3-150 h
- Čas nabíjania: 3 min: 5 h
- Nabíjanie: kábel USB
- Funkcia powerbanky - na nabíjanie viacerých každodenných zariadení
Konštrukcia a vlastnosti:
- Materiál: ABS + TPR
- IP54 - vodotesnosť
- 2 polohy rukoväte na výber - reflektor možno uchopiť tradične zospodu alebo spredu (pištoľový reflektor)
- Háčik (obruč) umožňuje zavesenie svietidla
- Ramenný popruh umožňuje osvetlenie priestoru bez použitia rúk
- Indikátor nabitia batérie (4 úrovne)
- Kábel USB možno uložiť do rukoväte
- Ideálna na turistiku, kempovanie, hliadkovanie, prácu, domáce práce, ako výstražné svetlo do auta atď.
- Rozmery: 102 x 155 x 175 mm
- Hmotnosť: 489 g
ABS - vyznačuje sa veľmi vysokou tvrdosťou, vďaka čomu je vysoko odolný voči poškriabaniu, nárazom a preliačinám. Okrem toho je odolný voči rôznym chemickým látkam.
TPR - vyznačuje sa odolnosťou proti oderu, vynikajúcimi protišmykovými vlastnosťami a tlmením nárazov. Je mäkký a pohodlný.
IP54 - ochrana proti prístupu k nebezpečným častiam pomocou drôtu a ochrana proti prachu a striekajúcej vode z akéhokoľvek smeru.
Upozornenia na používanie:
Varovanie pred oslnením. Nesmerujte svetelný lúč priamo do očí! Môže to spôsobiť poškodenie vášho zraku.