| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRE |
| Rodzaj | POWER LED |
| Sila | 3 W |
| Svetelný tok | 100 lm |
| Pracovný rozsah | 100 m |
| Režimy osvetlenia | 3: 100%, 50%, blikanie |
| Zoom | NIE |
| Materiál | hliníkový |
| Rozmery | 75x25x30 mm |
| Vodotesný | áno |
| Prepínač | áno |
| Nastaviteľný popruh | áno |
| Núdzová píšťalka | NIE |
| Stupeň ochrany | IP20 |
| Trieda elektrickej izolácie | III |
| Napájanie | batéria |
| Typ akumulátora | 3x1.5V; AAA |
| Symbol | YT-08590 |
Ľahká kovová čelová baterka, tzv. čelovka. Na amatérske a profesionálne použitie.
- vysoko výkonná 3W, 100 lm LED
- funkcia priblíženia so šošovkou z PMMA na preostrenie svetelného lúča a osvetlenie objektov vzdialených až 100 m
- 3 režimy svietenia: základný, úsporný, SOS
- Funkcia zoomu na úpravu svetelného lúča
- možnosť zmeny uhla svietenia
- priehradka na batérie v zadnej časti hlavy odľahčuje tlak na prednú časť svietidla a zvyšuje stabilitu a komfort používania
- prídavné červené svetlo v zadnej časti (užitočné napr. pre chodcov, bežcov a cyklistov)
- 3 elastické nastaviteľné popruhy na hlavu
- odolný voči vode
- prídavný vstup pre sieťový adaptér, ktorý umožňuje používateľovi, ktorý používa dobíjacie batérie, nabíjať baterku bez ich vybratia; možné prostredníctvom kábla USB+DC (5V, 1A/2A; ďalší kábel nie je súčasťou dodávky)
- 3 body naklonenia
Upozornenia na používanie:
Varovanie pred oslnením. Nesmerujte svetelný lúč priamo do očí! Môže to spôsobiť poškodenie vášho zraku.