| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRE |
| Rodzaj | POWER LED |
| Sila | 10 W |
| Svetelný tok | 450 lm |
| Režimy osvetlenia | 3: 100%, 50%, pulzujúci |
| Zoom | áno |
| Materiál | hliníkový |
| Rozmery | 85x15x70 mm |
| Prepínač | áno |
| Nastaviteľný popruh | áno |
| Núdzová píšťalka | NIE |
| Stupeň ochrany | IP20 |
| Trieda elektrickej izolácie | III |
| Napájanie | batéria |
| Typ akumulátora | 4x1.5V; AA |
| omša | 207 g |
| Symbol | YT-08591 |
Vďaka silnému svetlu a pohodlnému používaniu je čelová baterka YATO ideálna na opravy a údržbu, ako aj na turistiku.
- výkonná 10W LED so svetelným tokom až 450 lm
- hliníkové puzdro
- 3 flexibilné, nastaviteľné popruhy na hlavu pre stabilné držanie
- nastaviteľný uhol lúča
- priehradka na batérie v zadnej časti vyrovnáva hmotnosť svietidla, čím zvyšuje komfort pri nosení
- zoom
- 3 režimy svietenia: 100 %, 50 %, blikanie
- napájanie: 4 x AA
Upozornenia na používanie:
Varovanie pred oslnením. Nesmerujte svetelný lúč priamo do očí! Môže to spôsobiť poškodenie vášho zraku.