| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Rodzaj | COB LED, POWER LED |
| Svetelný tok | 480 (NAPÁJANIE + KOLÁČ), 250 (COB 100%), 300 (VÝKON 100%), 90 (POWER 30%) lm |
| Režimy osvetlenia | 4: POWER + COB, COB 100%, POWER 100%, POWER 30% |
| Zoom | NIE |
| Materiál | hliníkový, ABS |
| Rozmery | 65x39x38 mm |
| Pracovný uhol | maks. 60 ˚ |
| Nastavenie uhla osvetlenia | áno |
| Vodotesný | áno |
| Magnet | áno, vzadu |
| Prepínač | áno |
| Pohybový senzor | áno |
| Nastaviteľný popruh | áno |
| Núdzová píšťalka | NIE |
| Odporność na uderzenia | 1 m |
| Stupeň ochrany | IP54 |
| Typ batérie | Li-Po |
| Kapacita batérie | 1400 mAh |
| Napätie batérie | 3.7 V d.c. |
| Typ nabíjačky | USB |
| Pracovný čas | 1,5 (VÝKON + KOLÁČ), 3,5 (COB 100%), 3 (SILA 100%), 10 (POWER 30%) h |
| Doba nabíjania | 2-2.5 h |
| omša | 73 g |
| Symbol | YT-08592 |
Veľmi výkonná a funkčná čelová baterka YATO s plynulou reguláciou svetla až do 480 lm. Štyri prevádzkové režimy umožňujú prispôsobiť svetlo činnosti a úrovni nabitia batérie. Zabudovaný snímač pohybu umožňuje zapnúť a vypnúť svetlo mávnutím ruky. Okrem toho má čelovka množstvo vymožeností - nastaviteľný uhol svietenia, možnosť odpojenia od opasku, magnetickú základňu a indikátor nabitia batérie.
Zdroj svetla:
- LED: COB LED, POWER LED
- dva typy LED umožňujú prispôsobiť typ LED osvetľovanej oblasti: svetlo môže byť zaostrené alebo rozptýlené; kombinácia oboch LED poskytuje najsilnejšie svetlo 480 lm
- počet lúmenov: 480 lm
- 4 prevádzkové režimy: 300 lm (POWER 100%) / 90 lm (POWER 30%) / 250 lm (COB 100%) / 480 lm (POWER + COB)
- tlačidlo podržania zapnutia/vypnutia: plynulé nastavenie svetla od 10 % do 100 % (pre každú funkciu)
- tlačidlo senzora: prevádzka senzora pohybu - zapnutie a vypnutie čelovky po mávnutí rukou pred senzorom (pre každú funkciu)
Zdroj energie:
- dobíjacia batéria: LI-PO 3,7 V 1400 mAh (1x902554)
- prevádzkový čas: 1,5 - 10 h. Prevádzkový režim: 3 h (POWER 100%) / 10 h (POWER 30%) / 3,5 h (COB) / 1,5 h (POWER + COB)
- Čas nabíjania: 1 min: 2 - 2,5 h
- nabíjanie: USB kábel
Konštrukcia a vlastnosti:
- Materiál: hliník, ABS
- flexibilná, nastaviteľná a priedušná čelenka
- nastavenie uhla svietenia: 4 úrovne (max. 60 stupňov)
- čelovku možno odpojiť od čelenky
- magnetická základňa (možno použiť ako reflektor)
- fosforescencia - obruba okolo led diód - po predchádzajúcom osvetlení svieti v tme niekoľko desiatok minút vlastným svetlom
- indikátor nabitia batérie 30 - 100 % batérie (zelené svetlo), 5 - 30 % batérie (červené svetlo), menej ako 5 % batérie (blikajúce červené svetlo)
- detektor pohybu
- vodotesnosť podľa IP54
- odolnosť proti pádu: 1 m
- rozmery: 65 x 39 x 38 mm
- hmotnosť: 73 g
ABS - vyznačuje sa veľmi vysokou tvrdosťou, vďaka ktorej je vysoko odolný voči poškriabaniu, nárazom a preliačeninám. Okrem toho je odolný voči rôznym chemickým látkam.
IP54 - ochrana proti prístupu k nebezpečným častiam pomocou kábla a ochrana proti prachu a striekajúcej vode z akéhokoľvek smeru
Upozornenia na používanie:
Varovanie pred oslnením. Nesmerujte svetelný lúč priamo do očí! Môže to spôsobiť poškodenie vášho zraku.