| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Rodzaj | COB LED, POWER LED |
| Svetelný tok | 800 (VÝKON + KOLÁČ), 250 (COB 100%), 600 (VÝKON 100 %), 250 (VÝKON 30%) lm |
| Režimy osvetlenia | 4: POWER + COB, COB 100%, POWER 100%, POWER 30% |
| Zoom | NIE |
| Materiál | hliníkový, ABS |
| Rozmery | 82x41x53.5 mm |
| Pracovný uhol | maks. 60 ˚ |
| Nastavenie uhla osvetlenia | áno |
| Vodotesný | áno |
| Magnet | áno, vzadu |
| Prepínač | áno |
| Pohybový senzor | áno |
| Nastaviteľný popruh | áno |
| Núdzová píšťalka | NIE |
| Odporność na uderzenia | 1 m |
| Stupeň ochrany | IP54 |
| Typ batérie | Li-Po |
| Kapacita batérie | 2200 mAh |
| Napätie batérie | 3.7 V d.c. |
| Typ nabíjačky | USB |
| Pracovný čas | 1,5 (VÝKON + KOLÁČ), 4,5 (COB 100%), 2,5 (VÝKON 100%), 5 (SILA 30%) h |
| Doba nabíjania | 4 h |
| omša | 129 g |
| Symbol | YT-08594 |
Veľmi výkonná a funkčná čelová baterka Yato s plynulou reguláciou svetla až do 800 lm. Štyri prevádzkové režimy umožňujú prispôsobiť svetlo činnosti a úrovni nabitia batérie. Zabudovaný snímač pohybu umožňuje zapnutie a vypnutie svetla mávnutím ruky. Okrem toho má čelovka množstvo vymožeností - nastavenie uhla, možnosť odpojenia od opasku, magnetickú základňu a indikátor nabitia batérie. Čelovka je napájaná kapacitnou lítium-iónovou nabíjateľnou batériou, ktorá poskytuje 1,5 až 5 hodín prevádzky.
Zdroj svetla:
- LED: COB LED, POWER LED
- dva typy LED umožňujú prispôsobiť typ LED osvetľovanej oblasti - svetlo môže byť sústredené alebo rozptýlené; kombinácia oboch LED poskytuje najsilnejšie svetlo 480 lm
- počet lúmenov: 800 lm
- 4 prevádzkové režimy:
- 600 lm (SILA 100 %)
- 250 lm (výkon 30 %)
- 250 lm (COB 100%)
- 800 lm (POWER + COB)
- podržte tlačidlo zapnutia/vypnutia - plynulá regulácia svetla od 10 % do 100 % (pre každú funkciu)
- senzorové tlačidlo: prevádzka so senzorom pohybu - zapnutie a vypnutie čelovky po mávnutí rukou pred senzorom (pre každú funkciu)
Zdroj energie:
- dobíjacia batéria: LI-ION 3,7 V 2200 mAh
- prevádzkový čas:
- 2,5 h (POWER 100 %)
- 5 h (POWER 30 %)
- 4,5 h (COB)
- 1,5 h (POWER + COB)
- čas nabíjania 4h
- nabíjanie: kábel USB
Konštrukcia a vlastnosti:
- materiál: hliník, ABS
- flexibilná, nastaviteľná a priedušná čelenka
- nastavenie uhla - 4 úrovne (max. 60 stupňov)
- čelovku možno odpojiť od čelenky
- magnetická základňa (možno použiť ako reflektor)
- fosforescencia - obruba okolo led diód - po predchádzajúcom osvetlení svieti v tme vlastným svetlom niekoľko desiatok minút
- indikátor nabitia batérie
- 30 - 100 % batérie (zelené svetlo)
- 5 - 30 % batérie (červené svetlo)
- menej ako 5 % batérie (blikajúce červené svetlo)
- detektor pohybu
- vodotesnosť podľa IP54
- odolnosť voči pádu 1 m
- veľkosť: 82 x 41 x 53,5 mm
- hmotnosť: 129 g
ABS - vyznačuje sa veľmi vysokou tvrdosťou, vďaka ktorej je vysoko odolný voči poškriabaniu, nárazom a preliačeninám. Okrem toho je odolný voči rôznym chemickým látkam.
IP54 - ochrana proti prístupu k nebezpečným častiam pomocou vodičov a ochrana proti prachu a striekajúcej vode z akéhokoľvek smeru.
Upozornenia na používanie:
Varovanie pred oslnením. Nesmerujte svetelný lúč priamo do očí! Môže to spôsobiť poškodenie vášho zraku.