| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Rodzaj | POWER LED |
| Svetelný tok | 600 lm |
| Pracovný rozsah | 87,5 (vysoký režim), 60,6 (stredný režim), 34,9 (nízky režim) m |
| Režimy osvetlenia | 4: Nízka, Stredná, Vysoká, Pulzná |
| Zoom | áno |
| Materiál | ABS |
| Rozmery | 64.5x43.3x52 mm |
| Vodotesný | áno |
| Magnet | NIE |
| Prepínač | áno |
| Pohybový senzor | áno |
| Nastaviteľný popruh | áno |
| Núdzová píšťalka | NIE |
| Mechanická pevnosť | IK08 |
| Indikátor nabitia batérie | áno |
| Stupeň ochrany | IP65 |
| Typ batérie | Li-Po |
| Kapacita batérie | 1200 mAh |
| Napätie batérie | 3.7 V d.c. |
| Typ nabíjačky | USB typu C |
| Pracovný čas | 2 (vysoká), 4 (stredne), 8 (nízka) h |
| Doba nabíjania | 3-4 h |
| Symbol | YT-085941 |
Dobíjacia čelovka so zabudovaným snímačom pohybu, ktorý umožňuje zapnutie a vypnutie svetla mávnutím ruky. Ideálna na aktivity, šport a prácu v noci alebo v tmavých podmienkach. Aktivácia snímača pohybom ruky sa hodí aj pri práci so špinavými rukami, rukavicami alebo bez možnosti aktivovať vypínač.
Štyri prevádzkové režimy umožňujú prispôsobiť svetlo vašim aktivitám a úrovni nabitia batérie a poskytujú dobu svietenia až 8 h. Čelovka vyžaruje svetelný tok 600 lm a má dosah až 87,5 m.
Zdroj svetla:
- LED diódy POWER s výkonom 5 W.
- 4 režimy svietenia: 100%, 50%, 30%, pulzný
- počet lúmenov: 600 lm (100%), 300 lm (50%), 100 lm (30%)
- pracovný rozsah: 34,9 m (vysoký), 60,6 m (stredný), 87,5 m (nízky)
Zdroj energie:
- Li-Po 1200 mAh batéria, 3,7 V s.c.
- prevádzkový čas: 8 h (30 %), 4 h (50 %), 2 h (100 %)
- čas nabíjania: 10 min: 3-4 h
- indikátor nabitia batérie
- životnosť: 100 000 h
- Nabíjačka USB typu C
Dizajn a vlastnosti:
- Senzor pohybu aktivovaný pohybom ruky (pre aktiváciu senzora je potrebné podržať tlačidlo 3 sekundy)
- funkcia zoomu, ktorá umožňuje nastaviť svetelný lúč a prispôsobiť ho aktuálnym potrebám
- prepínač svetelného a pohybového senzora
- 2 snímače - vysielajúce a prijímajúce infračervené vlny
- Vodotesnosť: IP65
- nastavenie uhla svietenia 80 stupňov
- mechanická odolnosť: IK08
- farba svetla: 6000-7000 K
- CRI: >70
- flexibilná, nastaviteľná a priedušná čelenka. Dva silikónové pásiky zabraňujú skĺznutiu opaska z hlavy
- materiál ABS odolný voči poškriabaniu, nárazom, preliačeninám a chemikáliám
- hmotnosť: 160 g
- rozmery: 64,5 x 43,3 x 52 mm
IP65 - ochrana proti prachu a vode striekajúcej na puzdro z ľubovoľného smeru (12,5 l/min).
IK08 - odolnosť voči nárazom 5 J.
CRI - index podania farieb v rozmedzí od 0 do 100 - čím vyšší parameter, tým lepšie podanie farieb a prirodzený vzhľad.
ABS - vyznačuje sa veľmi vysokou odolnosťou voči poškriabaniu, nárazom a preliačinám, ako aj rôznym chemickým látkam.
Upozornenia na používanie:
Varovanie pred oslnením. Nesmerujte svetelný lúč priamo do očí! Môže to spôsobiť poškodenie vášho zraku.