| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRE |
| Sila | 5 W |
| Rodzaj | POWER LED |
| Svetelný tok | 500 (režim turbo), 200 (vysoký režim), 100 (stredný režim), 50 (nízky režim) lm |
| Index podania farieb CRI Ra | 70 |
| Pracovný rozsah | 85 (režim turbo), 50 (vysoký režim), 30 (stredný režim), 20 (nízky režim) m |
| Režimy osvetlenia | 6: vysoká, priemerný, krátkodobý, turbo, ČERVENÉ SVETLO, bliká červené svetlo |
| Vlastnosti | Môže sa používať ako ručná baterka alebo reflektor |
| Zoom | NIE |
| Materiál | hliníkový, ABS |
| Rozmery | 60,7x29,5x39 mm |
| Svetelný zdroj | 2 LED |
| Pracovný uhol | 360 (vertikálne), 210 (horizontálne) ˚ |
| Nastavenie uhla osvetlenia | áno, horizontálne, kolmé |
| Teplota farby | 6000-7000 K |
| Magnet | áno, v základni |
| Prepínač | áno |
| Pohybový senzor | NIE |
| Nastaviteľný popruh | áno |
| Núdzová píšťalka | NIE |
| Indikátor nabitia batérie | áno |
| Stupeň ochrany | IPX4 |
| Životnosť | 20000 h |
| Typ batérie | Li-Po |
| Kapacita batérie | 350 mAh |
| Napätie batérie | 3.7 V d.c. |
| Typ nabíjačky | USB, USB typu C |
| Pracovný čas | 30 s (režim turbo), 2 h (vysoký režim), 4 h (stredný režim), 8 h (nízky režim), 15 h (červené svetlo), 23 h (červené blikajúce svetlo) |
| Doba nabíjania | 2 h |
| omša | 70 (s batériou) g |
| Symbol | YT-085944 |
Nabíjateľná čelová baterka s červeným a bielym svetlom a šiestimi prevádzkovými režimami na prispôsobenie svetla rôznym podmienkam a činnostiam. Vyžaruje svetelný tok až 500 lm, poskytuje dobu svietenia až 23 hodín a dosvit až 85 m.
Červené svetlo čelovky zlepšuje viditeľnosť a ostrosť predmetov pozorovaných na diaľku, pričom neoslepuje ostatných ľudí ani zvieratá. Môže sa používať aj ako výstražné svetlo.
Zdroj svetla:
- Zdroj svetla: 5 W POWER LED diódy
- 6 režimov svietenia: 500 lm (turbo), 200 lm (vysoký), 100 lm (stredný), 50 lm (nízky), červené svetlo, červené blikajúce svetlo
- pracovný rozsah: 85 m (turbo), 50 m (vysoký), 30 m (stredný), 20 m (nízky)
- životnosť: 20000 h
Zdroj energie:
- Zdroj energie: Li-Po batéria 350 mAh, 3,7 V (typ 902025)
- prevádzkový čas: 30 s (turbo), 2 h (vysoké), 4 h (stredné), 8 h (nízke), 15 h (červené svetlo), 23 h (červené blikajúce svetlo)
- čas nabíjania: 2 h
- kábel: USB-C
Konštrukcia a vlastnosti:
- Vodotesnosť: IPX4
- farba svetla: 6000-7000 K
- CRI: 70
- Tlačidlo zapnutia/vypnutia - aktivuje svietidlo, zmena režimov: dvojnásobným stlačením tlačidla sa aktivuje červené svetlo, podržaním tlačidla sa aktivuje režim turbo (500 lm) na 30 sekúnd, ktorý sa potom prepne do vysokého režimu (200 lm)
- plynulé nastavenie uhla svietenia v 2 rovinách: vertikálne (360 stupňov) a horizontálne (210 stupňov)
- magnet v základni
- flexibilná, nastaviteľná čelenka
- možnosť odňať baterku z čelenky a používať ju ako ručnú baterku alebo osvetľovač
- materiál: hliník a ABS
- hmotnosť: 70 g (s batériou)
- rozmery: 60,7 x 29,5 x 39 mm