| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRE |
| Rodzaj | SMD LED, POWER LED |
| Svetelný tok | 500 lm |
| Pracovný rozsah | 70 m |
| Režimy osvetlenia | 6: vysoká, krátkodobý, modré svetlo, červené svetlo, pulzujúce červené svetlo, blikajúce svetlo na zadnej strane hlavy |
| Zoom | NIE |
| Materiál | ABS, guma |
| Rozmery | 65x28x30 mm |
| Pracovný uhol | maks. 60 ˚ |
| Vodotesný | áno |
| Prepínač | áno |
| Nastaviteľný popruh | áno |
| Núdzová píšťalka | NIE |
| Stupeň ochrany | IP44 |
| Typ batérie | Li-Ion |
| Kapacita batérie | 1000 mAh |
| Napätie batérie | 3.7 V d.c. |
| Typ nabíjačky | USB |
| Pracovný čas | 4,5-9 (biele svetlo), 8 (modré svetlo), 10 (červené svetlo) h |
| Doba nabíjania | 4-5 h |
| omša | 92 g |
| Symbol | YT-08596 |
Veľmi ľahká a funkčná čelovka s maximálnym výkonom 500 lm a dosvitom 70 m. Šesť prevádzkových režimov umožňuje prispôsobiť osvetlenie vašim aktivitám a stavu batérie. Elastický popruh zaručuje dobré priľnutie k hlave. Červená blikajúca LED dióda na zadnej strane hlavy zaisťuje bezpečnosť, napr. pri behu alebo práci po zotmení. Vybavená lítium-iónová batéria 3,7 V 1000 mAh zabezpečí až 10 hodín prevádzky.
- LED diódy: SMD LED + POWER LED
- 6 prevádzkových režimov: vysoké / nízke / modré svetlo / červené svetlo / červené pulzujúce svetlo / blikajúce svetlo na zadnej strane hlavy
- počet lúmenov: 500 lm
- dosah: 70 m
Zdroj svetla
- dobíjacia batéria: LI-ION 3,7 V 1000 mAh
- doba prevádzky: biele svetlo 4,5 - 9 h, modré svetlo 8 h, červené svetlo 10 h
- čas nabíjania: 1 hod: 4 - 5 h
- nabíjanie: kábel USB
Konštrukcia a vlastnosti:
- materiál: ABS, guma
- Vodotesnosť podľa IP44
- flexibilná, nastaviteľná čelenka
- nastavenie uhla svietenia: 3 uhly (max. 60°)
- rozmery: 65 x 28 x 30 mm
- hmotnosť: 92 g (s batériou)
IP44 - ochrana proti telesám s veľkosťou nad 1 mm (tenký nástroj, tenký drôt) a - ochrana proti kvapkám padajúcim z akéhokoľvek uhla, zo všetkých strán (dážď)
ABS - vyznačuje sa veľmi vysokou tvrdosťou, vďaka čomu je vysoko odolný voči poškriabaniu, nárazom a preliačinám. Okrem toho je odolný voči rôznym chemickým látkam
Upozornenia na používanie:
Varovanie pred oslnením. Nesmerujte svetelný lúč priamo do očí! Môže to spôsobiť poškodenie vášho zraku.