| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| nosnosť | 7 kg |
| Priemer | 85 mm |
| Długość rękojeści | 160 mm |
| Materiál | zinkovaný plech, feritový magnet |
| maximálny potenciál | 500 A |
| Magnet | áno |
| Prepínač | NIE |
| Aplikácia | neinvazívna a rýchla inštalácia hromadného bodu pre zváraný materiál |
| Symbol | YT-08625 |
Zváracia uzemňovacia svorka. Sila magnetu 7 kg, prenáša prúd až do 500 A Nástroj umožňuje takmer neinvazívnu a rýchlu inštaláciu uzemňovacieho bodu pre zváraný materiál Priložte svorku zo strany magnetu na zváraný materiál a zachyťte uzemňovaciu svorku zo zváračky vyčnievajúcou skrutkou svorky.