| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRE |
| Maximálne zaťaženie | 140 kg |
| Rozmery | 450x270x350 mm |
| Veľkosť sedadla | 360x260 mm |
| Materiál | oceľ |
| Materiál sedadla | potiahnuté vinylom |
| kolika | áno |
| Počet kolies | 4 |
| Priemer kruhu | 50 mm |
| Ložisko | áno |
| Typ ložiska | gula |
| Vlastnosti | sedadlo je možné použiť ako kľakadlo |
| Symbol | YT-08792 |
Stolička s kolieskami vám poskytne pohodlie pri práci v dielni. Držiak na náradie pomôže usporiadať pracovný priestor. Sedadlo, keď sa zo stoličky odoberie, možno použiť ako kľačadlo.
- rozmery sedadla: 360 x 260 mm
- rozmery stoličky: 450 x 270 x 350 mm
- nosnosť: 140 kg