| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRE |
| Materiál | PP |
| Vonkajšie rozmery | 465x355x512 mm |
| Vnútorné rozmery | 400x320x500 mm |
| Hrúbka steny | 10 mm |
| kolika | áno |
| Počet kolies | 2 |
| Špongiová vložka | áno |
| Dekompresný ventil | áno |
| Bočná rukoväť | áno |
| Rukoväť | áno |
| Vodotesný | áno |
| Odolnosť voči otrasom | áno |
| Stupeň ochrany | IP55 |
| Kompatibilné s | YT-08890 |
| Symbol | YT-08895 |
Veľký box na kolieskach vyrobený z technického polypropylénu, odolného voči vonkajším podmienkam, vlhkosti a vodným prúdom, otrasom, mechanickým poškodeniam a korozií, ako aj účinkom niektorých chemických látok. Vyznačuje sa účinným tesniacim systémom, obohateným o dekompresný ventil na vyrovnávanie tlaku počas leteckej prepravy.
Možnosť spojenia s kufrom YT-08890 zvyšuje úložný priestor a vytvára mobilný set.
- vyrobený z technického polypropylénu
- penový vložka s predrezanými zárezmi, pripravená na samostatné formovanie výklenkov pre konkrétne produkty, napr. náradie, meracie zariadenia alebo fotografické vybavenie, elektroniku
- hermetický kryt uzatvárateľný štvorbodovými zámkom
- otvory pre prídavné uzamknutie zámkom
- 2 veľké kolesá uľahčujúce prepravu, zabezpečujúce plnú mobilitu
- vysúvací rukoväť a bočné uchytenia
- vodotesnosť triedy: IP55
- rozmery: 465 x 355 x 512 mm
- vnútorné rozmery: 400 x 320 x 500 mm
- steny s hrúbkou 10 mm
- možnosť upevnenia náradového kufra YT-08890