| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRE |
| Materiál | PP |
| Vonkajšie rozmery | 270x246x175 mm |
| Vnútorné rozmery | 233x178x155 mm |
| Hrúbka steny | 10 mm |
| kolika | NIE |
| Špongiová vložka | áno |
| Dekompresný ventil | áno |
| uchopenie | áno |
| Rukoväť | NIE |
| Vodotesný | áno |
| Odolnosť voči otrasom | áno |
| Stupeň ochrany | IP55 |
| Symbol | YT-08908 |
Puzdro je vzduchotesné, vodotesné a prachotesné, odolné voči širokému spektru chemikálií a korózii. Je vyrobené z pružného polypropylénu podľa triedy odolnosti IP55. Je vybavený účinným tesniacim systémom, obohateným o dekompresný ventil na vyrovnanie tlaku pri preprave vzduchu. Prispôsobený na uzatváranie visiacim zámkom. Vnútro kufra je vyplnené predrezanou hubkou, pripravenou na samonosné výklenky pre špecifické výrobky, napr. náradie, fotografické zariadenia alebo meracie prístroje.
Rozmery:
- Vonkajšie rozmery: 270x246x175 mm
- vnútorné: 233x178x155 mm
- hrúbka steny: 10 mm