| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRE |
| Materiál | PP |
| Vonkajšie rozmery | 550x438x125 mm |
| Vnútorné rozmery | 479x333x97 mm |
| Hrúbka steny | 10 mm |
| kolika | NIE |
| Špongiová vložka | áno |
| Dekompresný ventil | áno |
| uchopenie | áno |
| Rukoväť | NIE |
| Vodotesný | áno |
| Odolnosť voči otrasom | áno |
| Stupeň ochrany | IP55 |
| Symbol | YT-08916 |
Puzdro je vzduchotesné, vodotesné a prachotesné, odolné voči širokému spektru chemikálií a korózii. Je vyrobené z pružného polypropylénu podľa triedy odolnosti IP55. Je vybavený účinným tesniacim systémom, obohateným o dekompresný ventil na vyrovnanie tlaku pri preprave vzduchu. Prispôsobený na uzatváranie visiacim zámkom. Vnútro kufra je vyplnené predrezanou hubkou, pripravenou na samonosné výklenky pre špecifické výrobky, napr. náradie, fotografické zariadenia alebo meracie prístroje.
Rozmery:
- Vonkajšie rozmery: 550x438x125 mm
- vnútorné: 479x333x97 mm
- wall thickness: 10 mm