| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRE |
| Rozmery | 850x610x787 mm |
| Rozmery pracovnej dosky | 852x608x90 mm |
| Materiál | PP, kov |
| Materiál pracovnej dosky | PP |
| Maximálne zaťaženie | 650 kg |
| kolika | NIE |
| Rukoväť na prenášanie | áno |
| Skladanie | áno |
| Symbol | YT-08953 |
Sklopný pracovný stôl je univerzálne riešenie pre dielňu, garáž, stavenisko alebo montážne práce. Poskytuje stabilnú podporu a veľkú odolnosť pri súčasnej pohyblivosti. Premyslená, solídna konštrukcia sa osvedčuje tak pri profesionálnych dielnenských prácach, ako aj pri domácom použití.
Stôl s rozmermi 852 x 608 mm je vyrobený z odolného materiálu PP, odolného voči nárazom a ľahko čistiteľného. Konštrukcia kombinuje kov a umelé materiály, čo zaručuje trvanlivosť a bezpečnosť používania aj pri zaťažení až do 650 kg.
Po zložení stôl zaberá málo miesta, čo uľahčuje jeho skladovanie a prepravu. Integrovaná rukoväť umožňuje pohodlné prenášanie na akékoľvek miesto.
- výška stola: 787 mm
- rozmery stola 852 x 608 x 90 mm zabezpečujú veľkú pracovnú plochu
- solídne a odolné materiály PP, kov
- materiál pracovného stola: PP
- rukoväť na prenášanie
- max. zaťaženie: 650 kg